Ponedjeljak, 05 Ožujak 2018 01:00

Košarkaši Požege poraženi u Đakovu u 14. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

ĐAKOVO - Košarkaši Požege poraženi su u 14. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok na gostovanju u Đakovu od istoimenog domaćina koji je vodeća ekipa lige. Na poluvrememenu su Požežani gubili 37:34 da bi na kraju treće četvrtine imali vodstvo od dva poena razlike (56:58). U posljednjoj četvrtini domaći košarkaši odigrali su najbolje i došli do uvjerljive pobjede od 15 koševa razlike (83:68).

Kod Požege Krešimir Herceg postigao je 17 poena dok su dobro odigrali i Sven Abramović (12), Martin Bušić (11) i Luka Grgurić (10)Požega je trenutno na 5. mjestu sa 18 bodova (6 pobjeda, 6 poraza) dok je Đakovo prvo sa maksimalnim učinkom od 12 pobjeda u 12 utakmica.

U sljedećem, 15. kolu igrači trenera Daria Richa dočekuju KK Osječki sokol (Osijek). Utakmica se igra u utorak, 06. ožujka s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

ĐAKOVO - POŽEGA 83 : 68 (14:14, 23:20, 19:24, 27:10)

Đakovo - Antun Hrkać 20, Kristijan Vladović 19, Ivan Car 15, Stjepan Hajduković 13, Ivan Miličević 10, Matej Blažević 4, Matej Češkić 2, Marko Martinović 0, Luka Dujmić 0, Matko Duvnjak 0, Marko Tadić 0, Marin Namjesnik 0.

Požega -  Krešimir Herceg 17, Sven Abramović 12, Martin Bušić 11, Luka Grgurić 10, Dario Pejnović 6, Adam Čeliković 6, Eugen Bagarić 4, Domagoj Lovrić 2, Fabijan Ereiz 0, Oliver Pudić 0.

Pročitano 1691 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 05 Ožujak 2018 13:52