Ponedjeljak, 03 Prosinac 2018 01:00

Košarkaši Požege poraženi na gostovanju kod Vrijednosnica Osijek II u 4. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

OSIJEK - Košarkaši Požege poraženi su na gostovanju kod druge ekipe Vrijednosnica Osijek. Požežani su bolje ušli u utakmicu i na poluvremenu imali vodstvo od 4 poena razlike (40:44) koje su nakon treće četvrtine još povećali i u posljednju četvrtinu ušli sa 6 poena prednosti (58:64).

Košarkaši trenera Daria Richa u posljednjih 10 minuta susreta nisu uspjeli sačuvati prednost pa su na kraju izgubili s 8 poena razlike. Kod Požege najraspoloženiji je bio Goran Benić koji je ubacio 25 poena, a dobro je odigrao i mladi Sven Abramović koji je dodao 18 koševa.

Požežani su trenutno na 5 mjestu sa 5 bodova (1 pobjeda, 3 poraza), a u sljedećem, 5. kolu dočekuju KK Vinkovce koji se nalaza na 4. mjestu sa jednako bodova ali imaju bolju koš razliku. Utakmica se igra u nedjelju, 09. 12. 2018. s početkom u 17,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

VRIJEDNOSNICE OSIJEK II - POŽEGA 89:81 (17:21, 23:23, 18:20, 31:17)

Vrijednosnice OS II - Patrik Maskaljević 25, Maxwell Darling 24, Ivo Vincetić 12, Andrej Bačić 8, Mislav Kordić 5, Ivan Jelavić 2, Marko Vincetić 2, Luka Brezničar 0, Tadej Tomljanović 0, Pavle Pšihistal 0, Erik Pehli 0.

KK Požega - Goran Benić 26, Sven Abramović 18, Fabijan Ereiz 12, Franjo Romić 9, Filip Kojanović 7, Adam Čeliković 5, Andeas Janeš 4, Josip Brković 0, Fran Abramović 0, Matej Bošković 0.

Pročitano 1811 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 03 Prosinac 2018 10:30