Petak, 01 Ožujak 2019 01:00

ŠŠD Gimnazija pobjednik Županijskog natjecanja u košarci za učenike srednjih škola

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer je održano Županijsko natjecanje u košarci za učenike srednjih škola u organizaciji Školskog sportskog saveza Požeško – slavonske županije.

Nastupile su četiri požeške ekipe, a prvo mjesto uvjerljivo je osvojila ekipa ŠŠD Gimnazija koja će predstavljati Požeško-slavonsku županiju na državnoj završnici Hrvatskog školskog sportskog saveza.

U polufinalu je ŠŠD Gimnazija rezultatom 47:18 svladala ŠŠD Obrnik dok je u drugom polufinalu ŠŠD KKG (Katolička klasična gimnazija) bila bolja od ŠŠD Tehničar.

Treće mjesto osvojila je ekipa ŠŠD Tehničar koja je pobijedila ŠŠD Obrtnik rezultatom 38:17. U finalu je ŠŠD Gimnazija s uvjerljivih 48:29 svladala ŠŠD KKG.

Pročitano 1596 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 01 Ožujak 2019 14:15