Ponedjeljak, 21 Listopad 2019 02:00

Košarkaši Požege poraženi od Županje u polufinalu Kupa Krešimira Ćosića za regiju Istok

POŽEGA - Košarkaši Požege poraženi su u polufinalu Kupa Krešimira Ćosića za regiju Istok rezultatom 54:69 (6:14, 25:16, 17:18, 6:21). Ekipa trenera Daria Richa loše je otvorila susret i prvu četvrtinu izgubila sa 8 poena razlike, ali je odigrala odlično drugu četvrtinu koju je dobila sa 9 koševa prednosti pa su na poluvremenu Požežani imali vodstvo do pola koša (31:30).

Na ulasku u posljednju četvrtinu rezultat je bio poravnat, 48:48 ali su kvalitetniji gosti posljednju četvrtinu dobili sa čak 15 poena razlike i došli do uvjerljive pobjede. U drugom polufinalu sastaju se KK Beli Manastir i KK Vinkovci (srijeda, 23. 10. 2019. u 21,00).

Plenum klubova 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok bit će u srijedu, 23. 10. 2019. Nakon toga će biti poznat raspored utakmica u natjecateljskoj sezoni  2. Hrvatske rukometne lige - Istok 2019./2020. a 1. kolo na rasporedu je 02. i 03. 11. 2019.

KK POŽEGA - KK ŽUPANJA 54:69 (6:14, 25:16, 17:18, 6:21)

KK Požega - Eugen Bagarić 15, Martin Bušić 14, Sven Abramović 12, Saša Radosavljević 10, Bruno Galić 2, Fran Abramović 1, Frano Romić 0, Josip Novak 0, Domagoj Lovrić 0, Filip Kojanović 0, Niko Pisker 0.

KK Županja - Ivan Erslan 19, Luka Špehar 17, Ivan Stjepanović 11, Alan Mesić 8, Marin Tomić 6, Josip Mitrović 6, Anđelko Župarić 2, Kristian Kobaš 0, Arian Kovačević 0, Davor Pastović 0, Nikša Đuraković 0.