Ponedjeljak, 02 Studeni 2020 11:00

Košarkaši Požege poraženi od KK Vinkovci u 2. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

POŽEGA - Košarkaši Požege poraženi su u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc od KK Vinkovci rezultatom 68:78 u 2. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok. Gosti su bolje otvorili susret u već nakon prve četvrtine imali prednost od 14 poena da bi domaći igrači boljom igrom u 2. četvrtini smanjili prednost na 10 poena pa se rezultatom 28:38 otišlo na poluvrijeme.

U nastavku susreta Vinkovčani su napravili veliku razliku pa se u posljednjih 10 minuta ušlo s rezultatom 36:71 odnosno čak 35 poena razlike. Gostujući trener mogao je tada dati priliku svim igračima pa su prve seniorske minute upisali Dominik Šobačić i Mateo Janović.

Kod Požege najraspoloženiji za igru bio je Ivan Krpan koji je ubacio 17 poena, a dobro je odigrao i Oliver Pudić kojio je dodao 11 poena dok je mladi Niko Pisker postigao 7 koševa. U 3. kolu ekipa trenera Daria Richa gostuje kod Borova (07. 11.)

U ostalim susretima postignuti su sljedeći rezultati : BŠK - KK Rekord Tim 58:55, Belišće - KK Borovo 99:73 i KA Osijek - KK Đakovo 67:83.

KK POŽEGA - KK VINKOVCI 68:78 (8:22, 20:16, 8:33, 26:7)

Požega - Ivan Krpan 17, Oliver Pudić 11, Niko Pisker 7, Filip Kojanović 6, Martin Bušić 5, Domagoj Jozić 5, Marko Štivičić 4, Fran Abramović 3, Domagoj Lovrić 2, Luka Grgurić 2, Filip Zelenika 0, Josip Novak 0.

Vinkovci - Dino Peraica 22, Papac A 14, Stjepan Pezer 13, Danijel Prša 12, Dominik Lučić 10, Ivan Vujeva 5, Filip Panić 2, Mateo Janović 0, Ivan Ostović 0, Šobačić Dominik 0.

Pročitano 630 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 02 Studeni 2020 11:23