Utorak, 10 Studeni 2020 12:39

Plamene pobijedile ŽKK Brod na Savi u osmini finala Kupa "Ružice Meglaj Rimac"

SLAVONSKI BROD - Sinoć je u Slavonskom Brodu odigrana utamica osmine finala Kupa Ružice Meglaj Rimac između ŽKK Broda na Savi i ŽKK Plamen Požega u kojoj su Plamene bile bolje od domaćina rezultatom 55:77.

U prvoj četvrtini Brođanke su dobro parirale gošćama, ali druga četvrtina je odlučila tijek utakmice te su Plamene do kraja utakmice samo održavale razliku iz druge četvrtine te su se tako plasirale u četvrtfinale kupa.

Ekipa Broda na Savi mlada je i ima talentiranih igračica koje još imaju prostoraza napredak. Kod domaćih najbolje su bile Nika Kurdija sa 19 poena te Klara Rimarčuk sa 12 poena te Nina Matanović sa 13 skokova.

Kod gošći najbolja sa double double učinkom bila je Jelena Ivezić sa 27 poena i 15 skokova, a dvoznamenkaste su još bile Andrea Glomazić sa 13 poena i Laura Bašić sa 10 poena dok je uz Jeleninih 15 skokova, Kristina Maričević imala 14, a Andrea Lynn Iavarone 12 skokova.

Brod na Savi – Plamen Požega 55:77 (19:20, 6:22, 15:18, 16:17)

Brod na Savi: Rimarčuk 12, Lo. Fonović 5, Princip 2, Kavka 4, Ilakovac 4, La. Fonović 0, Kurdija 19, Fastić Pajk 4, Matanović 5. Trener: Dražen Rimarčuk, pomoćnik: Boris Virag

Plamen Požega: Ivezić 27, Bošković -, A.Berger 0, Bašić 10, Glomazić 13, Maričević 9, Čolić -, Lea Hrmić -, Benić 0, M.Berger 2, Iavarone 8, Carter 8. Trener: Vladimir Englman

Pročitano 645 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 10 Studeni 2020 12:57