Nedjelja, 25 Siječanj 2015 01:00

Pobjeda košarkaša Požege u Županji

ŽUPANJA - Košarkaši Požege svladali su danas u Županji istoimenog domaćina u sklopu 14. kola A2 Hrvatske košarkaške lige Istok. Konačan rezultat je bio 69:88 za Požežane.

Domaći košarkaši bolje su ušli u utakmicu i imali vodstvo od 24:15 nakon prve četvrtine utakmice.

Igrači trenera Vladimira Englmana puno su bolje odigrali drugu četvrtinu koju su dobili rezultatom 11:26 pa su na poluvrijeme otišli s vodstvom od 6 poena (35:41).

U trećoj četvrtini još su povećali prednost (49:62) pa su u zadnju četvrtinu ušli s 13 poena razlike.

I u posljednjoj fazi utakmice Požežani nisu dozvolili nikakvo iznenađenje slično onom sa samog početka utakmice već su rutinirano priveli utakmicu kraju i još povećali prednost te su utakmicu završili s 19 poena prednosti (69:88).

Najbolji igrač utakmice ponovno je bio igrač KK Požega Ante Ćališ koji je postigao čak 31 koš. Njegovi suigrači Krunoslav Rimac i Darko Pezer postigli su svaki po 16 koševa.

Požeški košarkaši su i dalje vodeći na ljestvici a u sljedećem, 15. kolu u Grabrik stiže KK Vukovar kojeg je KK Požega u prvom dijelu prvenstva na njegovom terenu dobila rezultatom 85:94.

Pročitano 1833 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 26 Siječanj 2015 11:00