Ispiši ovu stranicu
Četvrtak, 14 Listopad 2021 11:32

Košarkašice Plamen Požege poražene na gostovanju kod Cinkarne Celje u 3. kolu WABA lige

CELJE - Košarkašice ŽKK Plamen Požega jučer su u sklopu 3. kola WABA lige - skupine B gostovale u Celju (Slovenija) gdje su uvjerljivo poražene od ŽKK Cinkarna Celje rezultatom 114:65 (34:16, 33:15, 23:17, 24:17).

Plamene su loše ušle u susret i već nakon prve četvrtine imale zaostatak od 18 poena da bi na poluvremenu razlika narasla na 36 koševa. Do kraja utakmica domaće igračice su došle do uvjerljive pobjede s 49 poena razlike.

Kod Plamenih naefikasnija je bila La Mama Kapinga sa 18 postignutih poena dok je Jelena Ivezić ubacila 17 koševa. Bhrea Chanel Griffin je postigla 9 koševa kao i Marija Keseljević. Po 5 koševa postigle su Nives Džafić i Megan Emily Will, a Laura Bašić 2.

U 4. kolu (21. 10.) požeške košarkašice gostuju u Skoplju (Sjeverna Makedonija) kod tamošnjeg Badela 1862 koji je u ovom kolu jučer slavio na gostovanju kod RMU Banovići rezultatom 57:70. U posljednjem susretu ovog kola Partizan 1953 i Montana 2003 su odigrali 66:81.

Ostali parovi 4. kola su Montana 2003 - Cinkarna Celje i RMU Banovići - Partizan 1953.

Požeške košarkašice u subotu, 16. listopada s početkom u 17,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc protiv Košarkaške akademije Žana Lelas igraju utakmicu 3. kola Premijer lige.

(Foto : ŽKK Cinkarna Celje)

Pročitano 431 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 14 Listopad 2021 13:37