Utorak, 30 Studeni 2021 10:38

Košarkaši Požege poraženi na gostovanju kod Belišća u 6. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

BELIŠĆE - Košarkaši Požege u nedjelju, 28. prosinca, su gostovali u Belišću gdje su od istoimenog domaćina poraženi rezultatom 84:78 (16:19, 23:16, 18:21, 27:22) u 6. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok.

Požežani su odigrali odličnu utakmicu i bili blizu pozitivnog rezultata. Nakon prve četvrtine imali su vodstvo od 3 poena (16:19) ali su domaći igrači bolje odigrali drugu četvrtinu i na poluvrijeme otišli sa 4 koša prednosti (39:35). Požeški košarkaši dobili su treću četvrtinu sa 3 poena prednosti pa se u zadnju dionicu susreta ušlo sa pola koša prednosti za domaćina koji je na kraju ipak slavio sa 6 koševa razlike.

Najraspoloženiji kod Požege bio je Dino Hofman koji je ubacio 25 koševa, Martin Bušić dodao je 18, Luka Plešić 14 dok je Fran Abramović postigao 10 koševa.

Ekipa trenera Daria Richa je trenutno na 6. mjestu sa 6 bodova (2 pobjede, 2 poraza). U narednom, 7. kolu Požežani će ugostiti KK Borovo, a ta utakmica igra se u nedjelju, 05. prosinca, s početkom u 16,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

BELIŠĆE - POŽEGA 84:78 (16:19, 23:16, 18:21, 27:22)

Belišće - Luka Šarić 21, Juraj Boras 14, Domagoj Cerjak 13, Bruno Funtak 11, David Đolić 9, Erik Weber 9, Kristijan Preglej 5, Jurica Kaptalan 2, Jan Lukačević 0, Fran Maravić 0, Luka Šimić 0.

Požega - Dino Hofman 25, Martin Bušić 18, Luka Plešić 14, Fran Abramović 10, Bruno Galić 7, Karlo Mautner 2, Domagoj Jozić 2, Marko Štivičić 0, Niko Pisker 0, Filip Zelenika 0, Dino Miletić 0.

Pročitano 480 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 01 Prosinac 2021 11:06