Ponedjeljak, 31 Siječanj 2022 08:57

Košarkaši Požege poraženi na gostovanju kod Olimp Inspekt - inga u Osijeku u 12. kolu 2. HKL - Istok

OSIJEK - Košarkaši Požege jučer su gostovali u Osijeku kod Olimp Inspekt - inga u sklopu 12. kola 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok. Požežani su dobro odigrali prvi dio utakmice te su na poluvremenu imali zaostatak od samo pola koša (48:47).

Na kraju treće četvrtine domaći košarkaši su imali prednost od 20 poena, a u posljednjoj dionici susreta to su i povećali na konačnih 27 koševa razlike.

Kod Požege Martin Bušić je postigao čak 35 koševa, a dobro su odigrali i Luka Plešić koji je dodao 18 te Fran Abramović sa 16 koševa. Požeški košarkaši su trenutno na 5. mjestu sa 13 bodova (4 pobjede, 5 poraza).

Igrači trenera Daria Richa u 13. kolu su trebali ugostiti Košarkašku akademiju Osijek ali je taj susret odgođen. KK Požega će u 14. kolu gostovati u Oriovcu kod Rekord tima (12. 02.), a nakon toga u Požegu u 15. kolu dolazi Belišće (26. 02.).

OLIMP INSPEKT  ING - POŽEGA 113:86 (24:21, 24:26, 33:14, 32:25)

Olimp Inspekt-ing - Tadej Tomljenović 22, Gabrijel Flanjak 15, Matej Tokić 13, Petar Mikolčević 11, Ivan Jelavić 10, Luka Mihić 7, Lovro Mudri 5, Ivan Pavić 4, Pavao Pšihistal 4, Ivo Vincetić 4, Matej Gerber 2.

Požega -  Martin Bušić 35, Luka Plešić 18, Fran Abramović 16, Domagoj Jozić 7, Marko Štivičić 6, Niko Ćilić 3, Karlo Mautner 1, Filip Zelenika 0.

Pročitano 486 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 02 Veljača 2022 11:59