Srijeda, 18 Svi 2022 11:13

Gradonačelnik Željko Glavić primio košarkašice "Plamen Požege" - viceprvakinje Hrvatske

POŽEGA - Gradonačelnik Željko Glavić primio je danas u Gradskoj kući igračice Ženskog košarkaškog kluba Plamen Požega, viceprvakinje Hrvatske u košarci. S ekipom je bio i trener Vladimir Englman i član uprave Davor Balešić.

Gradonačelnik Glavić i pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti Maja Petrović čestitali su im na velikom uspjehu i najboljem rezultatu u povijesti požeške košarke te obećali potporu Grada i u budućnosti.

Plamene su odigrale vrhunsku sezonu 2021./2022. kako u WABA ligi, tako i Kupu Ružice Meglaj Rimac gdje su igrale polufinale uz sjajnu organizaciju Final Foura u Požegi dok su u prvenstvu Premijer ženske košarkaškoj lige  nakon regularnog dijela sezone i odigranih 22 kola osvojile prvo mjesto. U doigravanju su u polufinalu požeške košarkašice bile bolje od zagrebačke Trešnkevke da bi u petoj utakmici finala izgubile od dubrovačke Raguse i osvojile odlično drugo mjesto.

Pročitano 660 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 18 Svi 2022 11:43