Ponedjeljak, 31 Listopad 2022 09:48

Košarkaši Požege poraženi od Vinkovaca u 2. kolu 2. HKL - Istok

POŽEGA - Košarkaši Požege poraženi su jučer u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc od ekipe KK Vinkovci rezultatom 63:72 (18:15, 21:19, 9:14, 15:24). Domaći košarkaši dobro su otvorili susret i dobili prve dvije četvrtine te na poluvrijeme otišli s pet poena prednosti (39:34)

Gosti iz Vinkovaca odigrali su puno bolje drugo poluvrijeme u kojem su na kraju treće četvrtine došli do izjednačenja, a u posljednjoj dionici susreta i do pobjede od 9 koševa razlike.

U 3. kolu igrači trenera Daria Richa gostuju kod Marsonie u Slavonskom Brodu (05. 11.), a na svom parketu će ponvono igrati u 4. kolu kada će ugostiti Županju (nedjelja, 13. 11.).

KK POŽEGA - KK VINKOVCI 63:72 (18:15, 21:19, 9:14, 15:24)

KK Požega - Dino Hofman 21, Martin Bušić 9, Fran Abramović 8, Filip Kojanović 8, Frano Romić 5, Domagoj Jozić 4, Egon Fritzenschaft 4, Luka Plešić 2, Marko Štivičić 2, Tin Švajda 0, Dino Miletić 0, Filip Zelenika 0.

KK Vinkovci -  Dino Peraica 23, Ante Papac 18, Stjepan Pezer 16, Nikola Augustinović 8, Ivan Ostović 4, Petar Vujeva 3, Dino Ramljak 0, Mateo Janović 0, Petar Šibenik 0, Ante Šabić 0.

Pročitano 383 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 08 Studeni 2022 10:13