Nedjelja, 06 Studeni 2022 14:00

Plamene poražene od Trešnjevke 2009 (Zagreb) u 6. kolu Premijer lige

POŽEGA - Košarkašice Plamen Požege poražene su jučer u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc od Trešnjevke 2009 (Zagreb) u susretu 6. kola Premijer ženske košarkaške lige. Rezultat je bio 67:81 (24:15, 20:16, 11:27, 12:23) za zagrebački klub.

Ekipa trenera Vladimira Engmana imala je na poluvremenu prednost od 13 poena (44:31) ali je u nastavku susreta Trešenjevka potpuno preokrenula susret i došla do pobjede od 14 poena razlike. Slično se dogodilo i u utakmici 3. kola kada je u Požegi gostovala dubrovačka Ragusa. Plamene su tada nakon prvih 20 poena imale prednost od 11 koševa (45:34) da bi na kraju gošće slavile s uvjerljivih 60:80. I iz toga se vidi da požeški klub ove sezone nažalost nema dovoljno širok roster da bi s jačim ekipama bio ravnopravan svih 40 minuta utakmice.

Kod Plamenih najbolja je bila Jelena Ivezić sa 26 postignuth poena, Emilija Podrug dodala je 13, a Sabreen Muslim 10 koševa. Kod Trešnjevke najraspoloženija je bila Lana Pačkovski koja je ubacila 23 koša.

Plamen Požega je trenutno na 8. mjestu sa 8 bodova (2 pobjede, 4 poraza). U 7. kolu Plamene gostuju kod Broda na Savi u Slavonskom Brodu (12. studenog), a na svom parketu će ponovno igrati u 8. kolu (19. studenog) kada će ugostiti Orku (Zagreb).

(Foto : Damir Mrkojević - Mrkva)

Pročitano 456 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 11 Studeni 2022 13:11