Ispiši ovu stranicu
Ponedjeljak, 07 Studeni 2022 14:39

Košarkaši Požege u 3. kolu 2. HKL - Istok poraženi na gostovanju kod Marsonie u Slavonskom Brodu

SLAVONSKI BROD - Košarkaši Požege poraženi su u 3. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok na gostovanju u Slavonskom Brodu od domaće Marsonie rezultatom 89:59 (31:12, 27:25, 17:12, 14:10).

Domaći igrači su bolje otvorili susret i već nakon prve četvrtine imali 19 poena prednosti, a nakon što su Požežani bolje odigrali drugu četvrtinu na poluvrijeme se otišlo s 21 poenom razlike (58:37). U drugom dijelu Marsonia je lagano privela utakmicu kraju i slavila s uvjerljivih 30 poena razlike.

U narednom, 4. kolu požeški košarkaši će ugostiti Županju, a ta utakmica će se igrati u nedjelju, 13. 11. 2022. s početkom u 19,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc. Predigru prvim ekipama Požege i Županje u 15,00 i 17,00 sati odigrat će mlađe kategorije oba kluba (dječaci U13 i kadeti U17).

Rezultati 3. kola (06.11.2022) : ŠK Vrijednosnice Osijek - KA Osijek 73:81, KK Marsonia - KK Požega 89:59, KK Belišće - KK Borovo 57:86, KK Vinkovci - KK Županja 70:50. Slobodno je bilo Đakovo.

Parovi 4. kola (12. i 13. 11. 2022.) : KK Marsonia - KK Đakovo, KA Osijek - KK Belišće, KK Požega - KK Županja. Utakmica KK Borovo - KK Vinkovci je odgođena, a slobodna je ekipa ŠK Vrijednosnice Osijek.

KK MARSONIA - KK POŽEGA 89:59 (31:12, 27:25, 17:12, 14:10)

KK Marsonia - Franco Filipovič 18, Patrik Maskaljević 18, Luka Pavlinović 15, Svan Stojsavljević 11, Fran Carević 11, Matko Jagar 10, Filip Sivrić 3, Andro Matuško 2, Edin Havić 1, Jakov Špehar 0, Patrik Čukćć 0, Ivan Pavić 0.

KK Požega - Fran Abramović 15, Filip Kojanović 12, Frano Romić 8, Martin Bušić 8, Luka Plešić 6, Egon Fritzenschaft 4, Dino Miletić 3, Domagoj Jozić 3, Jura Milevoj 0, Filip Zelenika 0, Dino Hofman 0.

Pročitano 461 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 23 Studeni 2022 08:44