Ponedjeljak, 21 Studeni 2022 15:08

Košarkaši Požege u 5. kolu 2. HKL - Istok poraženi na gostovanju u Đakovu

ĐAKOVO - Nakon što im je domaća utakmica 4. kola protiv Županje odgođena, košarkaši Požege su u 5. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok na gostovanju u Đakovo poraženi od istoimenog domaćina rezultatom 82:58.

Požežani su bili ravnopravni u prve dvije četvrtine te se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 33:31. U nastavku susreta domaćin je bio puno bolji i došao do uvjerljive pobjede od 24 poena razlike. Dino Hofman bio je najbolji kod Požege sa 26 postignutih koševa.

U narednom, 6. kolu požeški košarkaši će ugostiti KK Borovo, a ta utakmica će se igrati u subotu, 26. 11. 2022. s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Rezultati 5. kola (06.11.2022) : ŠK Vrijednosnice Osijek - KK Marsonia 74:89,  KK Vinkovci - KA Osijek 80:65, KK Županja - KK Borovo 64:81, KK Đakovo - KK Požega 82:58. Slobodno je bilo Belišće.

Parovi 6. kola :KK Đakovo - ŠK Vrijednosnice Osijek, KK Požega - KK Borovo, KK Marsonia - KK Belišće, KA Osijek - KK Županja. Slobodni su Vinkovci.

ĐAKOVO - POŽEGA 82:58 (18:16, 15:15, 30:17, 19:10)

Đakovo - Antun Hrkač 22, Stjepan Hajduković 21, Neven Ćupić 11, Mislav Dragić 11, Nikola Turalija 9, Jakov Marjanović 4, Franko Jurić 3, Domagoj Davidović 1, Niko Letica 0, Ivan Gavranović 0, Josip Petrić 0, Filip Škrinjarić 0.

Požega - Dino Hofman 26, Luka Plešić 11, Martin Bušić 9, Fran Abramović 6, Frano Romić 3, Marko Štivičić 2, Domagoj Jozić 1, Filip Kojanović 0, Egon Fritzenschaft 0, Dino Miletić 0, Filip Zelenika 0, Jura Milevoj 0.

Pročitano 350 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 24 Studeni 2022 12:34