Ponedjeljak, 05 Prosinac 2022 11:27

Košarkašice Plamen Požege poražene na gostovanju kod Pule Moviter u 9. kolu Premijer lige

PULA - Košarkašice Plamen Požege su 9. kolu Premijer ženske košarkaške lige gostovale kod Pule Moviter od koje su poražene rezultatom 64:62 (21:17, 10:18, 17:14, 16:13).

Prvu četvrtinu dobile su domaće igračice ali su drugu bolje odigrale gošće koje su na poluvrijeme otišle s vodstvom od 4 koša razlike (31:35). Puljanke su treću četvrtinu dobile s 3 razlike kao i četvrtu što je bilo dovoljno za pobjedu sa 2 poena razlike.

Kod Plamen Požege najbolja je bila Emilija Podrug sa 18 poena, Jelena Ivezić dodala je 16, Sabreen Muslim 13 dok je Martina Kujundžić ubacila 8 koševa.

U narednom, 10. kolu Plamene će ugostiti ŽKK Split, a taj susret igrat će se u subotu, 10. 12. 2022. s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Pula Moviter – Plamen Požega 64:62 (21:17, 10:18, 17:14, 16:13)

Pula Moviter: E.Božić -, Pešut 6, Begonja 14, N.Perić 8, M.Šarić -, Teodorović -, A.Šarić 7, Škapin 18, Percan 11, Hajderović -. Trener: Ivan Đukić

Plamen Požega: Ivezić 16, Kujundžić 8, Bašić 3, Maričević 2, Driemkova -, A.Berger -, Choma -, Benić 0, M.Berger 2, Podrug 18, Muslim 13. Trener: Vladimir Englman