Nedjelja, 15 Siječanj 2023 22:48

Košarkašice Plamen Požege poražene na gostovanju kod Medveščaka u 12. kolu Premijer lige

ZAGREB - Košarkašice Plamen Požege poražene su na gostovanju kod ŽKK Medveščak rezultatom 70:65 (15:17, 17:17, 15:16, 23:15) u 12. kolu Premijer ženske košarkaške lige.

Na poluvremenu su Plamene imale vodstvo od 2 koša (32:34), a u posljednju četvrtinu ušle su sa 3 poena prednosti (47:50). Domaće igračice ipak su bolje odigrale posljednju dionicu susreta koju su dobile sa 8 razlike i na kraju došle do pobjede u prvom kolu nastavka sezone.

Jelena Ivezić je bila najbolja kod Plamen Požege sa 24 postignuta koša, a dobro je odigrala i Martina Kujundžić koja je dodala 14 poena. Plamene su trenutno na 9. mjestu sa 16 bodova (4 pobjede, 8 poraza).

U narednom, 13. kolu požeške košarkašice će ugostiti ŽKK Šibenik, a ta utakmica igrat će se u nedjelju, 22. 01. 2023. s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Medveščak – Plamen Požega 70:65 (15:17, 17:17, 15:16, 23:15)

Medveščak: B.Vunić 0, Mamić 3, Perković -, Skorić 5, D.Perić 7, Strize 23, Bilić-Prcić -, Rončević 0, Soldo 8, Brkičić 0, Jakovljević 24, Medić -. Trenerica: Iva Borović Gregov

Plamen Požega: Ivezić 24, Kujundžić 14, Bunčić -, Bašić 3, Uzelman 9, A.Berger -, Driemkova 5, Benić 0, M.Berger 3, Podrug 7. Trener: Vladimir Englman