Ponedjeljak, 06 Veljača 2023 08:24

Košarkaši Požege poraženi na gostovanju kod Županje u 13. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

ŽUPANJA -  Košarkaši Požege poraženi su jučer u 13. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok u Županji od istoimenog domaćina uvjerljivim rezultatom 80:52 (21:11, 20:4, 23:20, 16:17). Već do poluvremena domaći igrači su odlučili utakmicu jer su imali vodstvo od 26 poena prednosti (41:15), a Požežani su posebno podbacili u drugoj četvritni kad su postigli samo 4 koša.

U drugom poluvremenu mlada ekipa trenera Daria Richa bila je ravnopravnija kvalitetnom domaćinu, a susret je završio s 28 koševa razlike.

KK Požega je trenutno na 7. mjestu sa 3 pobjede i 10 poraza.

U narednom, 14. kolu požeški košarkaši će ugostiti ekipu KK Đakovo čija ekipa je vodeća na ljestvici sa 9 pobjeda i 1 porazom koliko ima i Marsonia (Slavonski Brod) na 2. mjestu. Ta utakmica igrat će se u subotu, 11. 02. 2023. s početkom u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

KK ŽUPANJA - KK POŽEGA 80:52 (21:11, 20:4, 23:20, 16:17)

Županja - Ilija Benković 18, Ivan Erslan 12, Ivan Stjepanović 10, Bruno Bilić 9, Filip Soljačić 8, Dinko Bošnjak 8, Josip Mitrović 6, Ivan Gvozdić 5, Josip Vuković 2, 0, Danis Fitozović 0, Davor Pastović 0.

Požega - Dino Hofman 36, Egon Fritzenschaft 6, Luka Plešić 5, Filip Kojanović 2, Jura Milevoj 2, Frano Romić 1, Dino Milevoj 0, Filip Zelenika 0, Fran Abramović 0, Domagoj Jozić 0, Ivan Šain 0.

Pročitano 373 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 08 Veljača 2023 11:29