Ponedjeljak, 20 Veljača 2023 10:51

Plamene u 16. kolu Premijer lige poražene na gostovanju kod FSV-a u Rijeci

RIJEKA - Košarkašice Plamen Požege poražene su u subotu na gostovanju kod FSV-a u Rijeci rezultatom 63:59 u susretu 16. kola Premijer ženske košarkaške lige. Na poluvremenu su požeške košarkašice imale vodstvo od 3 poena (30-33) ali su u drugom dijelu utakmice domaće košarkašice ipak uspjele doći do pobjede.

Sve do pet minuta prije kraja utakmice u Rijeci Plamene su češće imale prednost, ali su onda četvrtu četvrtinu odigrale loše i slobodno možemo reći, izgubile dobivenu utakmicu.

Kod Plamen Požege najbolja je bila Monk koja je postigla 19 koševa dok je Emilija Podrug dodala 13 poena. Kod FSV-a najbolja je bila Perez koja je ubacila 26 poena.

Već u četvrtak, 23. veljače, Plamene gostuju u Zagrebu kod Trešnjevke 2009, a na svom parketu će ponovno igrati u subotu, 04. ožujka kada u 18. kolu u SD Tomislav Pirc stiže Brod na Savi (Slavonski Brod)

FSV – Plamen Požega 63:59 (17:17, 13:16, 12:14, 21:12)

FSV: Vidović -, Bašek 2, M.Jurčić -, Leoni -, Perez 26, Brandić 3, Tuftan 16, Kajfeš 5, Ackerman 11, Laljek -, Šporčić 0, Stanić 0. Trener. Igor Prtorić

Plamen Požega: Kujundžić 8, Bunčić -, Bašić 6, Monk 19, Uzelman 0, Driemkova 3, La.Hrmić 4, M.Berger 0, Miškulin -, Muslim 6, Podrug 13. Trener: Vladimir Englman