Ponedjeljak, 27 Veljača 2023 07:47

Košarkaši Požege u gostima pobijedili Borovo u 15. kolu 2. HKL - Istok

VUKOVAR - Košarkaši Požege u 15. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok gostovali su u Vukovaru gdje su pobiijedili domaću ekipu KK Borovo rezultatom 74:77 (18:20, 22:19, 12:20, 22:18). Na poluvremenu je Borovo imalo prednost od pola koša (40:39).

Požežani su odlično odigrali treću četvrtinu koju su dobili s 8 poena razlike (12:20) što se pokazalo ključnim za pobjedu jes su domaći igrači u posljednjoj dionici susreta uspjeli smanjiti samo na 4 razlike za konačnih 74:77.

Najbolji pojedinac kod Požege opet je bio Dino Hofman koji je ovaj put ubacio čak 41 koš.

KK Požega je trenutno na 7. mjestu sa 17 bodova (4 pobjede, 9 poraza).

U narednom, 19. kolu ekipa trenera Daria Richa je trebala u subotu, 04. ožujka ugostiti KK Vrijednosnice Osijek, ali je ta utakmica odgođena.

KK BOROVO - KK POŽEGA 74:77 (18:20, 22:19, 12:20, 22:18)

Borovo - Mihajlo Ostojić 18, Aleksandar Vuković 17, Aleksandar Ravkić 16, Vuk Lazić 12, Marin Tomljenović 7, David Rajaković 4, Dragan Vojnović 0, Nebojša Smiljanić 0, Leon Mudri 0, Vojislav Jakovljević 0.

Požega -  Dino Hofman 41, Luka Plešić 8, Fran Abramović 7, Filip Kojanović 7, Martin Bušić 5, Egon Fritzenschaft 4, Domagoj Jozić 3, Frano Romić 2, Tin Švajda 0, Filip Zelenika 0, Dino Milevoj 0, Ivan Šain 0.

Pročitano 337 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 02 Ožujak 2023 14:16