Ponedjeljak, 27 Ožujak 2023 11:00

Košarkaši Požege poraženi od Škole košarke Vrijednosnice Osijek u zaostalom susretu 16. kola 2. HKL - Istok

POŽEGA - Košarkaši Požege poraženi su u subotu u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc od ekipe Škole košarke Vrijednosnice Osijek rezultatom 71:80 (16:21, 25:20, 20:18, 10:21) u zaostalom susretu 16. kola 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok.

Na poluvremenu je rezultat bio izjednačen (41:41), a nakon treće četvrtine Požežani su imali vodstvo od 2 poena (61:59), Posljednju četvrtinu bolje su odigrali gosti koji su zadnjih 10 minuta dobili rezultatom 10:21 za konačnih 71:80.

Slično se dogodilo i u prošlom susretu protiv Belišća kada je ekipa trenera Daria Richa na poluvremenu imala vodstvo od 3 poena a u posljednju četvrtinu ušlo se s vodstvom Požege od 5 razlike.

Požeški košarkaši su trenutno na 7. mjestu sa 20 bodova (4 pobjede, 12 poraza) dok su ŠK Vrijednosnice Osijek na pretposljednjem, 8. mjestu sa 19 bodova (4 pobjede, 11 poraza). Na posljednjem, 9. mjestu sa 18 bodova je Košarkaška akademija Osijek.

Posljednji susret sezone odigrat će KA Osijek i KK VROS, a radi se o zaostaloj utakmici 12. kola.

KK POŽEGA - ŠKOLA KOŠARKE VRIJEDNOSNICE OSIJEK 71:80 (16:21, 25:20, 20:18, 10:21)

KK Požega - Dino Hofman 31, Luka Plešić 14, Martin Bušić 12, Filip Kojanović 4, Fran Abramović 4, Filip Zelenika 2, Dino Milevoj 2, Egon Fritzenschaft 2, Ivan Šain 0, Domagoj Jozić 0, Tin Švajda 0, Frano Romić 0.

ŠK Vrijednosnice Osijek -  Gabrijel Flanjak 31, Jakov Matuzović 14, Luka Ćurak 13, Luka Mihić 8, Ernest Tomić 7, David Czersky 7, Luka Varga 0.

Pročitano 340 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 04 Travanj 2023 13:19