Ponedjeljak, 30 Svi 2016 02:00

Kuglači Požeškog športskog saveza gluhih osvojili prvo mjesto u 2. ligi i plasirali se u 1. ligu

ZAGREB - U subotu, 28. svibnja u  Gromošćici je održano Državnog prvenstva 2. lige u kuglanju za gluhe i nagluhe osobe.

Prvo mjesto osvojio je Požeški športski savez gluhih Valis Aurea. Požežani su ukupno osvojili 27 bodova, a nastupili su u sastavu Leonardo Krnjaković 490 3 boda, Slavko Vukoja 456 4 boda, Ibro Huseljić 517 5 bodova, Vlado Denaović 498 5 bodova , Tomislav Perak 508 4 boda i Željko Miličević 569 6 bodova.

Ovim rezultatom požeški kuglači su se plasirali se u 1. kuglačku ligu iz koje su ispali prošle sezone.

U 2. Kuglačkoj ligi natjecali su se još i Pula (2. mjesto, 27 bodova slabije čišćenje), Karlovac 25 bodova,  Zadar 19 bodova, Osijek 16 bodova i  Slavonski Brod 12 bodova.

Članovi požeškog kluba Vlado Deanović i Željko Miličević nastupit će za reprezentaciji Hrvatske od 13. do 18. lipnja u Straubingu (Njemačka) na Europskom kupu.

Pročitano 2430 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 31 Svi 2016 14:06