Četvrtak, 24 Prosinac 2015 01:00

Raspored utakmica Turnira mladeži 25. BMNT "Požega 2015"

POŽEGA - Poznat je raspored utakmica Turnira mladeži koji se održava u sklopu 25. Božićnog malonogometnog turnira "Požega 2015". Turnir će otvoriti juniori i kadeti koji će  nedelju, 27. prosinca od 9,00 do 14,30 sati odigrati 11 utakmica prvog kola. Ukupno će se na Turniru mladeži odigrati 115 utakmica (78 prvog i 37 drugog kruga). Utakmice u skupinama igraju se u trajanju od 2x12 minuta dok se sve utakmice drugog kruga igraju 2x15 minuta. Kategorije juniora, kadeta, pionira i početnika igraju sa futsal loptom četvorkom dok mlađi i stariji limači svoj turnir igraju s nogometnom loptom četvorkom. Juniori i stariji limači će svoje finalne utakmice i susrete za 3. mjesta odigrati u sklopu završne večeri Fonda nagrada (06. 01. 2016.) dok će sve ostale kategorije završnicu imati u subotu, 09. siječnja 2016. 

 

25. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR «POŽEGA 2015»

RASPORED UTAKMICA – TURNIR MLADEŽI

 

Nedjelja, 27. 12. 2015. – 1. dan - 11 utakmica

9,00 Korijen iz dva – NK Požega (J)

9,30 Knjigovodstveni servis LB – Play fitness NK Slavonija (J)

10,00 Caffe bar Liberty – NK Slavonija (J)

10,30 NK Požega – Mladost 1999 (K)

11,00 Šou na rešou – Ekipa za očevid (J)

11,30 Trento – NK Slavonija 2 (K)

12,00 Ekipa – NK Požega 2000 (K)

12,30 Caffe bar Marving – Nevina djeca (K)

13,00 Un known – Pizzeria Mama mia (J)

13,30 Auto škola Millenium – Krv, znoj i pivo (J)

14,00 Caffe bar Vanilla – Pilana MID (J)

 

Ponedjeljak, 28. 12. 2015. – 2. dan - 12 utakmica

10,00 NK Slavonija 2 – NK Slavonija 4 (PO)

10,30 NK Požega – NK Slavonija 2 (PI)

11,00 NK Papuk – NK Tim osvježenje Kuzmica (PI)

11,30 NK Tim osvježenje Kuzmica – NK Slavonija 1 (PO)

12,00 NK Slavonija 3 – NK Slavonija 1 (ML)

12,30 NK Tim osvježenje – NK Slavonija 3 (SL)

13,00 NK Sloga Trenkovo – NK Slavonija 5 (SL)

13,30 NK Slavonija 2 – NK Slavonija 4 (SL)

14,00 Caffe bar Samson Velika – NK Sloga Nova Gradiška 1 (PI)

14,30 NK Mladost Pavlovci – NK Sloga Nova Gradiška 2 (PI)

15,00 NK Sloga Nova Gradiška 1 – NK Kaptol (PI)

15,30 NK Sloga Nova Gradiška 2 – NK Slavonija 1 (PI)

 

Utorak, 29. 12. 2015. – 3. dan – 9 utakmica

10,00 Pizzeria Mama mia – Mandić Promet (J)

10,30 Krv, znoj i pivo – Agronom (J)

11,00 Ekipa za očevid – NK Slavija (J)

11,30 Pilana MID – Varteks 97 (J)

12,00 Caffe bar Colloseum – Caffe bar Liberty (J)

12,30 NK Slavonija 5 - NK Slavonija 1 (SL)

13,00 NK Slavonija 2 – NK Slavonija 4 (ML)

13,30 NK Mladost Pavlovci – NK Slavonija 3 (PO)

14,00 NK Požega – Knjigovodstveni servis LB (J)

 

Srijeda, 30. 12. 2015. – 4. dan – 12 utakmica

10,00 Mladost 1999 – Vina Soldo (K)

10,30 Nevina djeca – NK Slavonija 1 (K)

11,00 Varteks 97 – Caffe bar Vanilla (J)

11,30 Agronom – Auto škola Millenium (J)

12,00 NK Požega 2000 – Plišani medvjedići (K)

12,30 NK Slavonija 1 – NK Slavonija 5 (PO)

13,00 NK Slavija Pleternica – NK Slavonija 3 (ML)

13,30 NK Tim osvježenje Kuzmica – NK Slavija Pleternica (PI)

14,00 NK Slavonija 3 - NK Slavija Pleternica (SL)

14,30 NK Slavija Pleternica – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (PO)

15,00 Melji Franka – NK Požega (PI)

15,30 Korijen iz dva – Play fitness NK Slavonija (J)

 

Subota, 02. 01. 2016. – 5. dan - 9 utakmica

10,00 NK Mladost Pavlovci – NK Slavonija 1 (PI)

10,30 Knjigovodstveni servis LB – Korijen iz dva (J)

11,00 NK Slavonija – Caffe bar Colosseum (J)

11,30 NK Požega – Play fitness NK Slavonija (J)

12,00 NK Slavonija 2 – MNK Moby dick Batrina (K)

12,30 Škola nogometa Batrina – NK Tim osvježenje Kuzmica (PO)

13,00 MNK Moby dick Batrina – Trento (K)

13,30 Škola nogometa Batrina – NK Slavonija 5 (PO)

14,00 NK Slavonija 4 – NK Mladost (Pavlovci) (ML)

 

Nedjelja, 03. 01. 2016. – 6. dan – 11 utakmica

10,00 NK Slavonija 2 – Melji Franka (PI)

10,30 Mandić Promet – Un known (J)

11,00 NK Slavija – Šou na rešou (J)

11,30 NK Slavonija 1 - Škola nogometa Batrina (PO)

12,00 NK Slavonija 4 – Škola nogometa Batrina (SL)

12,30 NK Slavonija 3 - NK Sloga Nova Gradiška 2003. (PO)

13,00 Škola nogometa Batrina – NK Slavonija 2 (SL)

13,30 NK Sloga Nova Gradiška 2003 - NK Mladost Pavlovci (PO)

14,00 Plamene – NK Mladost Pavlovci (J)

14,30 Vallisice - Plamene (J)

15,00 NK Mladost Pavlovci – Vallisice (J)

 

Ponedjeljak, 04. 01. 2016. – 7. dan - 11 utakmica

Četvrtfinale - Juniori 

10,00 Prvi skupine 1 - Drugi skupine 3 (A)

10,40 Prvi skupine 2 - najbolji drugi (B)

11,20 Prvi skupine 3 - Prvi skupine 5 (C)

12,00 Prvi skupine 4 - Prvi skupine 6 (D)

13,00 NK Slavonija 1 – NK Sloga Trenkovo (SL)

13,30 NK Slavonija 4 – NK Slavija Pleternica (PO)

14,00 NK Slavija Pleternica – NK Tim osvježenje Kuzmica (SL)

14,30 NK Slavija Pleternica – NK Papuk (PI)

15,00 NK Slavonija 2 - NK Dinamo Vidovci Dervišaga (PO)

15,30 NK Kaptol - Caffe bar Samson Velika (PI)

16,00 NK Tim osvježenje Kuzmica - NK Slavonija 5 (PO)

 

Utorak, 05. 01. 2016. – 8. dan – 11 utakmica

10,00 Polufinale – juniori (A –B)

10,40 Polufinale – juniori (C –D)

11,20 Polufinale – Stariji limači (prvi skupine 1. – najbolji drugi)

12,00 Polufinale – Stariji limači (prvi skupine 2. – prvi skupine 3.)

13,00 NK Slavonija 1 – NK Slavija Pleternica (ML)

13,30 NK Slavija Pleternica – NK Slavonija 2 (PO)

14,00 NK Slavonija 4 – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (PO)

14,30 NK Mladost Pavlovci – NK Slavonija 2 (ML)

15,00 NK Slavonija 1 - Caffe bar Marving (K)

15,30 Vina Soldo - NK Požega (K)

16,00 Plišani medvjedići - Ekipa (K)

 

Srijeda, 06. 01. 2016. – 9. dan – 4 utakmice

16,40 Utakmica za 3. mjesto Stariji limači

17,20 Utakmica za 3. mjesto Juniori

19,00 Finale – Stariji limači

19,40 Finale – Juniori

 

Četvrtak, 07. 01. 2016. – 10. dan - 9 utakmica

Četvrtfinale Kadeti

10,00 Prvi skup. 1. – Drugi skup. 2 (A)

10,40 Drugi skup. 1. – Prvi skup. 2 (B)

11,20 Prvi skup. 3. – Drugi skup. 4 (C)

12,00 Drugi skup. 3 – Prvi skup. 4 (D)

Četvrtfinale Pioniri

12,40 Prvi skup. 1. – Drugi skup. 2 (A)

13,20 Drugi skup. 1. – Prvi skup. 2 (B)

14,00 Prvi skup. 3. – Drugi skup. 4 (C)

14,40 Drugi skup. 3 – Prvi skup. 4 (D)

Početnici

15,20 Drugi skupine 1 – Drugi skupine 3

 

Petak, 08. 01. 2016. – 11. dan – Polufinale – 8 utakmica

Mlađi limači

10,20 Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2

11,00 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2

Početnici

11,40 Prvi skupine 1 - Prvi skupine 3

12,20 Prvi skupine 2 - Pobjednik (drugi skupine 1 – drugi skupine 3)

Pioniri

13,00 A - C 

13,40 B - D 

Kadeti

14,20 A - C 

15,00 B - D

 

Subota, 09. 01. 2016. - 12. dan – Završnica – 8 utakmica

Mlađi limači

10,00 Utakmica za 3. mjesto

10,50 Finale

Početnici 

11,40 Utakmica za 3. mjesto

12,30 Finale

Pioniri

13,20 Utakmica za 3. mjesto

14,10 Finale

Kadeti 

15,00 Utakmica za 3. mjesto

15,50 Finale

Pročitano 3100 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 02 Siječanj 2016 14:46