Ispiši ovu stranicu
Utorak, 04 Prosinac 2018 01:00

Autodijelovi Tokić odigrali neodlučeno sa Slatinom u 8. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok

POŽEGA - MNK Slatina je kod Autodijelova Tokić u Požegi osvojila bod, što nije rezultat koji ih zadovoljava. Po prikazanoj igri Slatinjani su trebali uzeti više, no ostaje im žal za propuštenim prilikama, kao i nezadovoljstvo suđenjem.

Prvih 20 minuta okončano je minimalnom prednošću gostiju, koju im donosi Bihar. Imali su gosti još nekoliko lijepih prilika, kao i vratnicu Šantića, no rezultat se nije mijenjao. U nastavku je bilo znatno uzbudljivije. U 2 minute postignuta su čak 3 zgoditka, a zahvaljujući dvostrukom strijelcu Šantiću gosti u završnicu susreta ulaze s prednošću.

No ipak, za goste se kobnim pokazala opterećenost akumuliranim prekršajima, te Rotim iz kaznenog udarca s 10 metara donosi domaćinu remi. Gosti su u nekoliko navrata tražili “najstrožu kaznu”, no sudački se dvojac nije oglasio. Ostalo je 3:3, podjela bodova kojom je prekinut pobjednički niz Slatine.

Autodijelovi Tokić su trenutno na 5. mjestu sa 11 bodova, a u sljedećem kolu koje je i posljednje prvog dijela prvenstva gostuju u Vukovaru kod Bate Borova (ponedjeljak, 10. 12. 2018.).

Prije toga, u nedjelju, 09. 12. 2018. s početkom u 14,30 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc Autodijelovi Tokić će protiv MNK Aurelia Futsal (Vinkovci) odigrati utakmicu 1. kola kupa Regije.

AUTODIJELOVI TOKIĆ – SLATINA 3:3 (0:1) STRIJELCI: 0:1 Bihar (10′), 1:1 Rotim (25′), 2:1 Banožić (25′), 2:2 Šantić (26′), 2:3 Šantić (30′), 3:3 Rotim (37′)