Subota, 20 Prosinac 2014 01:00

Raspored 24. BMNT "Požega 2014" - Fond nagrada i veterani - 20. 12. 2014. - 06. 01. 2015.

24. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR «POŽEGA 2014»

 

RASPORED UTAKMICA – FOND NAGRADA I VETERANI (20. 12. 2014. - 06. 01. 2015.)

 

Subota, 20. 12. 2014. – 1. dan

18,00 Pizza bar Aureus Caffe bar Samson – Ummba Energy drink Pekara Dragić

18,40 Alibi bar – Vinarija Svoboda Stražeman Zarilac

19,20 ŠNK Slavonija juniori – MNK Komušina

20,00 Pink panter – Traubisoda

20,40 Župa Kuzmica – Fossio Mojito bar

21,20 AG Gradnja '97 – Požeška kronika

 

Ponedjeljak, 22. 12. 2014. – 2. dan

18,00 Sibinj - Luzeri Čaglin 

18,40 Bećari – Alabama (Vet.)

20,40 Trento – Alo alo Pekara Klas

21,20 Moby dick – Ummba Energy drink Pekara Dragić

22,00 Caffe bar Rubikon - Kud puklo da puklo

 

Utorak, 23. 12. 2014. – 3. dan

17,20 Set d.o.o Slavonski Brod - Fossio Mojito bar

18,00 Luzeri Čaglin – Standard Požega (Vet.)

18,40 MNK Alabama – Vladorena Mama mia

19,20 Ožujsko pivo - Pilana Blatančić (Vet.)

20,00 SMC Pleternica – Rekreativci

20,40 Autodijelovi Tokić – MNK Plamen

21,20 Windor d.o.o. – Darmopil instalacije Pčelarstvo Balen

 

Petak, 26. 12. 2014. – 4. dan

16,00 Elektromodul Rijeka – Vallis Aurea (Vet.)

16,40 Rampa Spin Valis – Luzeri Čaglin (Vet.)

17,20 Hvidra – Ožujsko pivo (Vet.)

18,00 Kelvin – Bećari (Vet.)

18,40 Trento - ŠNK Slavonija juniori 

19,20 Darmopil Instalacije Pčelarstvo Balen – Autodijelovi Tokić

20,00 Vinarija Svoboda Stražeman Zarilac – Luzeri Čaglin

20,40 Caffe bar Vertigo – Autodijelovi Tokić 2

21,20 Windor d.o.o – MNK Plamen

22,00 Moby dick – NK Mladost Pavlovci

22,40 MNK Komušina – Alo alo Pekara Klas

 

Subota, 27. 12. 2014. – 5. dan

18,00 Traubisoda – Kud puklo da puklo

18,40 SMC Pleternica – AG Gradnja '97

19,20 Pizza bar Aureus Caffe bar Samson - NK Mladost Pavlovci

20,00 Sibinj - Alibi bar

20,40 Caffe bar Rubikon – Pink Panter

21,20 Požeška kronika - Rekreativci 

22,00 Župa Kuzmica - Set d.o.o. Slavonski Brod

22,40 Set d.o.o. Slavonski Brod – Crna legija

 

Nedjelja, 28. 12. 2014. – 6. dan

17,20 AG Gradnja '97 – Rekreativci

18,00 Ummba Energy drink Pekara Dragić – NK Mladost Pavlovci

18,40 Darmopil Instalacije Pčelarstvo Balen - MNK Plamen 

19,20 Crna legija - Župa Kuzmica 

20,00 Caffe bar Vertigo – MNK Alabama

20,40 Autodijelovi Tokić - Windor d.o.o.

21,20 Požeška Kronika – SMC Pleternica

22,00 Vladorena Mama mia - Autodijelovi Tokić 2 

 

Ponedjeljak, 29. 12. 2014. –7. dan

 16,40 Vina Tandara Kutjevo - Euromodul (Vet.)

17,20 Pilana Blatančić – Hvidra Požega (Vet.)

18,00 Alabama – Kelvin (Vet.)

18,40 Crna legija – Fossio Mojito bar

19,20 ŠNK Slavonija juniori – Alo alo Pekara Klas

20,00 Trento – MNK Komušina

20,40 Pizza bar Aureus Caffe bar Samson – Moby dick

21,20 Pink panter – Kud puklo da puklo

 

Utorak, 30. 12. 2014. – 8. dan

17,20 Standard Požega – Rampa Spin Valis (Vet.)

18,00 Vallis Aurea – Vina Tandara Kutjevo (Vet.)

18,40 Alibi bar – Luzeri Čaglin

19,20 Traubisoda – Caffe bar Rubikon

20,00 Vladorena Mama mia – Caffe bar Vertigo

20,40 Vinarija Svoboda Stražeman Zarilac – Sibinj

21,20 MNK Alabama – Autodijelovi Tokić

 

DRUGI KRUG

Petak, 02. 01. 2015. – 9. dan –Osmina finala

17,20 Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2 (A –Četvrtfinale Vet)

18,00 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B - Četvrtfinale Vet)

18,40 Prvi skupine 1 - Drugi skupine 2 (A)

19,30 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)

20,20 Prvi skupine 7 – Drugi skupine 8 (G)

21,10 Drugi skupine 7 – Prvi skupine 8 (H)

 

Subota , 03. 01. 2015. – 10. dan – Osmina finala

17,00 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C – Četvrtfinale Vet)

17,40 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D – Četvrtfinale Vet)

18,20 Prvi skupine 5 – Drugi skupine 6 (E)

19,00 Drugi skupine 5 – Prvi skupine 6 (F)

19,50 Revijalna utakmica - veterani

20,40 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

21,30 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

 

Nedjelja, 04. 01. 2015. – 11. dan – Četvrtfinale

18,00 A – C (1)

18,50 B – D (2)

19,40 Revijalna utakmica - Finale 4. Turnira – 1994. godine : GLADNA DJECA (Kaptol) – BRAVO MSB (Slavonski Brod)

20,20 E – G (3)

21,10 F – H (4)

 

Ponedjeljak, 05. 01. 2015. – 12. dan – Polufinale

18,00 Polufinale Veterani A – C

18,50 Polufinale Fond ( 1 – 3)

19,40 Polufinale Veterani B - D

20,30 Polufinale Fond (2 - 4)

 

Utorak, 06. 01. 2015. – 13. dan – Finale

17,00 UTAKMICA ZA 3. MJESTO - Veterani

17,40 Dodjela pehara za 3. i 4. mjesto

18,00 UTAKMICA ZA 3. MJESTO – Fond

18,50 Dodjela pehara i nagrada za 3. i 4. mjesto

19,00 FINALE – Veterani

19,40 Proglašenje pobjednika, dodjela pehara - Veterani

20,00 FINALE – Fond

20,50 Dodjela pehara i nagrada, proglašenje pobjednika - Fond

Pročitano 2772 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 26 Prosinac 2014 23:36