Utorak, 23 Prosinac 2014 01:00

Raspored prva tri dana turnira mladeži

Raspored za prva tri dana turnira mladeži (27., 28. i 29. prosinac) je poznat.  Raspored ostalog dijela turnira bit će objavljen sutra. Turnir mladeži kreće u subotu, 27. prosinca kada će se odigrati prvih šest utakmica. 

 

 

24. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR «POŽEGA 2014»

 

RASPORED UTAKMICA – TURNIR MLADEŽI

 

Subota, 27. 12. 2014. – 1. dan

9,30 NK Kaptol 1 - Škola nogometa Batrina (SL)

10,00 NK Dinamo Vidovci – NK Tim osvježenje (SL)

10,30 Škola nogometa Batrina – ŠNK Slavonija 4 (SL)

11,00 Škola nogometa Batrina – NK Kaptol (ML)

11,30 NK Slavija Pleternica – ŠNK Slavonija 3 (ML)

12,00 ŠNK Slavonija 2 – Škola nogometa Batrina (ML)

 

Nedjelja, 28. 12. 2014. – 2. dan

9,00 NK Mladost Pavlovci – ŠNK Slavonija B 1 (PO)

9,30 NK Kaptol 1 – ŠNK Slavonija B 2 (PO)

10,00 ŠNK Slavonija 1 – NK Mladost Pavlovci (SL)

10,30 NK Kaptol 2 – Škola nogometa Batrina (PO)

11,00 NK Sloga Nova Gradiška – NK Papuk Velika (SL)

11,30 Škola nogometa Batrina – ŠNK Slavonija A2 (PO)

12,00 NK Kaptol 2 – NK Sloga Nova Gradiška (SL)

12,30 ŠNK Slavonija 1 – Vulkanizerska radnja Mario Bukovlje (PO)

13,00 ŠNK Slavonija 3 – NK Željezničar Slavonski Brod (SL)

13,30 Vulkanizerska radnja Mario Bukovlje - Tim osvježenje  (PO)

14,00 NK Željezničar – NK Slavija Pleternica (SL)

14,30 ŠNK Slavonija 1 – NK Slavija Pleternica (ML)

 

 

Ponedjeljak, 29. 12. 2014. – 3. dan

9,00 Winksice – Bonaventura (K)

9,30 Fitnes klub Mario – Računalci (K)

10,00 Dečki izvan kontrole – Joks (K)

10,30 NK Požega – NK Sve (K)

11,00 Vina Soldo – Ninja turtles (K)

11,30 Caffe bar Samson Velika – Lopta (K)

12,00 Kutjevo – San Marino (J)

12,30 Megamasa – PVC Stolarija Plastival (J)

13,00 Caffe bar Camel Kutjevo – MNK Osijek (J)

13,30 No name – Ime (J)

14,00 Vladorena Mama mia – NK Požega (J)

14,30 97 – Agronom (J)

15,00 Autosprint – Xinban (J)

15,30 NK Rubikon – Caffe bar Bis Pekarna Dragić (J)

Pročitano 2751 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 26 Prosinac 2014 15:43