Petak, 26 Prosinac 2014 01:00

Čak 11 utakmica odigrano 4. dana turnira

Čak 11 utakmica odigrano je u programu četvrtog dana turnira. Prve četiri utakmice odigrali su veterani a nakon toga je odigrano sedam utakmica u fondu nagrada. U Grabriku je bilo oko šesto gledatelja koji su mogli vidjeti dobre i zanimljive utakmice.

U prvoj utakmici Euromodul Rijeka je rezultatom 3:2 bio bolji od ekipe Vallis Aurea. Pogotke za Euromodul postigli su Ilija Šubara, Petar Čuljak i Ante Mandić dok je dvostruki strijelac za Valis Aurea bio Gojko Soldo.

Rampa Spin Valis je s uvjerljivih 4:1 bila bolja od Luzera Čaglin. Dva pogotka postigao je Jako Novak a po jedna su dodali Ivica Gogić i Zdenko Biondić. Igrači Rampe uspjeli su si postići i jedan autogol.

Hvidra i Ožujsko pivo odigrali su neodlučeno 1:1. Igrači Ožujskog su poveli preko Antuna Hercega a izjednačio je Mišo Hodak. Nakon penala prednost je otišla Hvidri koja je slavila rezultatom 4:2.

U posljednjoj utakmici kod veterana sastali su se stari znanci ekipe Kelvina i Bećara. Pogodka odluke za konačnih 1:0 i pobjedu Kelvina postigao je Robert Hodak.

U prvoj utakmici fonda nagrada Trento i ŠNK Slavonija su odigrali 2:2 a nakon penala Trento je osigurao prednost u međusobnom ogledu rezutatom 4:3. Junori Slavonije su dva puta vodili pogocima Marka Grbeša i Ivana Tomića a za Trento su izjednačavali Alen Grgić i Antun Severović.

Igrači Darmopil Instalacija Pčelarstva Balen nanijeli su težak poraz Autodijelovima Tokić od čak 5:0. Dva pogotka postigao je Dean Bekić a po jedan Marijo Šarčević, Franjo Kolomaz i Matej Jaroš.

Luzeri Čaglin su zasluženo s visokih 5:1 svladali Vinariju Svoboda Stražeman Zarilac. Pogotke su postigli Domagoj Majetić, Marko Brkanović, Vedran Demše, Denis Dragičević i Kristijan Lovrić dok je počasni pogodak za Zarilčane djelo Maria Jelića.

Caffe bar Vertigo je u svom prvom susretu na turniru gubio od 7. minute od Autodijelova Tokić za koje je strijelac bio mladi Marko Banožić. Šest minuta prije kraja Nikola Miholić vraća na 1:1 a u doslovno posljednjim sekundama utakmice Aleksandar Darmopil snažnim udarcem sa desetak metara postiže pogodak za 2:1 i pobjedu Vertiga.

MNK Plamen poveo je pogotkom Mirka Bošnjaka protiv ekipe Windor d.o.o. Nakon toga su igrači Windora pogocima Tomislava Tvrdya i Valentina Podobnika okrenuli na 2:1. Dvije minute prije kraja Josip Šipura izjednačava na 2:2 a u posljednjoj minuti utakmice isti igrač postiže pogodak i za 2:3 i pobjedu MNK Plamena.

Ekipa iz Batrine Moby dick je pogocima Josipa Rose i Bojana Đorđića svladala NK Mladost Pavlovce rezultatom 2:0.

U posljednjoj utakmici dana igrači MNK Komušine poveli su pogotkom Josipa Ilića protiv ekipe Alo alo Pekare Klas čiji su igrači u posljednje dvije minute došli do pobjede. Minutu prije kraja iz kaznenog udarca sa 10 metara Stjepan Zlomislić postiže pogodak za 1:1 a u posljednjoj minuti utakmice Dominik Soldo također iz udarca sa 10 metara postiže pogodak za 1:2 i donosi pobjedu svojim suigračima.