Utorak, 14 Siječanj 2020 01:00

Kelvin svladao Vallis Aureu u derbiju 10. kola Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u nedjelju, 12. 01. 2020. odigrane su sve utakmice 10. kola Malonogometne lige veterana Požega. U prvoj utakmici prvenstveni lider ekipa Autodijelova Tokić je s uvjerljivih 10:5 (3:2) svladala Clarum. Pogotke za "Tokiće" postigli su Tomislav Čakalić (2), Miroslav Papak (2), Josip Barišić (2), Mario Borevac (2), Željko Ikić i Vjekoslav Čerti dok su za Clarum strijelci bili Draženko Kljajić (4) i Zoran Jušić.

Alabama je golovima Dinka Šulca u 4. i 23. minuti došla do pobjede rezultatom 2:0 (1:0) protiv Botafoga. Rampa Spin Valis je s visokih 6:2 (3:1) dobila Standard. Pogotke za Rampu postigli su Jako Novak (2), Ivica Gogić, Dalibor Varela, Krunoslav Prpić i Mijo Kostić dok su za Standard zabili Ivan Gril i Josip Bertović.

Dvije ekipe koje su 03. siječnja igrale polufinale Božićnog malonogometnog turnira sastale su se u derbiju 10. kola. Kelvin je rezultatom 3:2 (1:2) bio bolji od Vallis Auree koja je povela pogotkom Željka Metlara u 5. minuti, a izjednačenje je već minutu poslije Kelvinu donio Željko Mitrović. U 13. minuti pogotkom za 1:2 Stipo Martinović je ponovno doveo Aureu u vodstvo. Kelvin je izjednačio u 27. minuti pogotkom Jurice Bešlića, a pobjedu je u 30. minuti pogotkom za konačnih 3:2 donio Željko Mitrović. U ovom kolu slobodna je bila Hvidra.

Utakmice 11. kola igraju se u nedjelju, 19. 01. 2020. Sastaju se Alabama - Rampa Spin Valis (8,00), Standard - Kelvin (8,50), Vallis Aurea - Clarum (9,40) i Autodijelovi Tokić - Hvidra (10,30). Slobodan je Botafogo koji mora osigurati zapisničara.