Ponedjeljak, 21 Rujan 2020 14:04

Pobjede Autodijelova Tokić i Kelvina u 1. kolu Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer je počela nova sezona Malonogometne lige veterana Požega. Dvije utakmice su odigrane, a dvije nisu. Vallis Aurea i Rampa Spin Valis su svoje utakmice protiv Atletika i Claruma dobili bez borbe rezultatom 3:0 jer te ekipe nisu imale dovoljno igrača za nastup.

Branitelj naslova ekipa Autodijelova Tokić svladala je Standard rezultatom 2:1 (1:0). Tomislav Čakalić doveo je "Tokiće" u vodstvo u 8. minuti, a Vjekoslav Čerti je u 21. minutu povećao na 2:0. Konačan rezultat prve utakmice u novoj sezoni MNLV Požega postigao je Branko Štimac pogotkom za 2:1 u 26. minuti.

Poslije utakmice igračima Autodijelova Tokić pehar za osvojeni naslov prvaka u prošloj sezoni ispred organizatora lige uručio je dopredsjednik Požeškog športskog saveza Darko Zovko.

U drugom odigranom susretu 1. kola HVIDR-a je poražena rezultatom 2:10 (1:1) od Kelvina. Dvostruki strijelac za Hvidru bio je Mario Jakovac dok su za Kelvin pogotke postigli Jurica Bešlić (4), Damir Fumić (2), Željko Mitrović, Robert Hodak, Nevio Berdi i Dražen Pekčec.

U 1. kolu slobodna je bila Alabama.

Sve utakmica 2. kola igraju se u nedjelju, 27. 09. 2020. Sastaju se Clarum – HVIDR-a (9,00), Autodijelovi Tokić – Rampa Spin Valis (9,50),  Atletik - Standard (10,40) i Alabama – Vallis Aurea (11,30). Slobodan je Kelvin.