Ponedjeljak, 28 Rujan 2020 10:49

Autodijelovi Tokić svladali Novu Gradišku u 1. kolu 2. HMNL - Istok

PLETERNICA - Zanimljiva utakmica odigrana je u Pleternici gdje su MNK Autodijelovi Tokić pobijedili HMNK Nova Gradiška rezultatom 7:4.

Požeški klub imao je vodstvo u 23.minuti od velikih 5:1, da bi gosti s tri gola u nizu došli na minimalan zaostatak u 31.minuti (5:4). No ipak, domaćin je s dva gola do kraja susreta na koncu ostvario sigurnu pobjedu.

Jakšić u 1. kolu na gostovanju kod Futsal Olimpijca u Županji odigrao neodlučeno, 3:3. U ostalim utakmicama postignuti su ovi rezultati Mala Mljekara - Slatina 4:1, Vinkovci - Našice 3:0 bb i Aurelia - Brod 035 1:1. Na otvaranju sezone slobodan je bio Brod.

U 2. kolu "Tokići" gostuju kod Našica (ponedjeljak, 05. 10. u 21,00). Jakšić će u nedjelju, 04. 10. s početkom u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc ugostiti Malu Mljekaru (Valpovo). Ostali parovi su : Nova Gradiška - Aurelia, Slatina - Vinkovci i Brod - Futsal Olimpijac. Slobodan je Brod 035.

MNK Jakšić u srijedu, 30. 09. s početkom 20,00 sati u Sportskoj dvorani OŠ Fra Kaje Adžića u Pleternici igra protiv novog prvoligaša Osijek Kelmea utakmicu četvrtfinala regionalnog kupa. I ova utakmica će se zbog epidemioloških mjera Stožera Civilne zaštite odigrati bez prisustva gledatelja.

AUTODIJELOVI TOKIĆ – NOVA GRADIŠKA 7:4 (3:1)

STRIJELCI: 1:0 M.Brnčić (4′), 2:0 Rotim (9′), 2:1 Petrović (10′), 3:1 Bulaja (20′), 4:1 Rotim (22′), 5:1 ag-Fischer (23′), 5:2 Grafina (24′), 5:3 Krpan (26′), 5:4 ag-M.Brnčić (31′), 6:4 Bulaja (35′), 7:4 Soldo (40′)

Pročitano 499 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 29 Rujan 2020 14:18