Ponedjeljak, 19 Listopad 2020 12:41

Pobjede Autodijelova Tokić, Rampe Spin Valis i Kelvina u 5. kolu MNLV Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u nedjelju, 18. listopada odigrane su tri utakmice 5. kola Malonogometne lige veterana Požega. U derbiju kola Rampa Spin Valis je pobijedila Vallis Aureu rezultatom 4:3 (3:1). Tri pogotka za Rampu postigao je njihov najbolji strijelac Krunoslav Prpić (6., 13. i 22. minuta), a jedan je dodao Jako Novak u 11. minuti. Strijelci za Aureu bili su Željko Metlar (18), Stipo Martinović (36) i Zlatko Hora (37).

Igrači Autodijelova Tokić su dobili ekipu Claruma rezultatom 7:1 iako je na poluvremenu bilo neodlučeno 1:1. Clarum je čak i poveo pogotkom Danijela Samardžije u 14. minuti. Nakon toga su "Tokići" s četiri pogotka Vjekoslava Čertija (16.,35, 36, 38.) , dva Maria Borevca (22, 31) i jednim Ive Papka (27) došli do uvjerjive pobjede.

Vodeći Kelvin je svoj maksimalni pobjednički niz nastavio i protiv Atletika kojeg su svladali rezultatom 7:2 (3:1). Trostruki strijelci za lidera bili su Jurica Bešlić (2, 17, 33) i Nevio Berdi (5, 32, 37), a jednom se u strijelce upisao Mario Engelmann (25). Za Atletik su zabili Stjepan Koutni (15) i Tomislav Matić (38).

Utakmica Alabama - HVIDR-a je odgođena, a slobodan je bio Standard.

U nedjelju, 25. listopada, liga se ne igra jer je zauzeta dvorana, a u nedjelju, 01. studenog se neće igrati zbog blagdana Svih svetih. Tako će se sve utakmice 6. kola igrati za 3 tjedna, u nedjelju, 08. studenog. Sastaju se Alabama - Kelvin, Atletik - Clarum, Vallis Aurea - HVIDR-a i Standard - Rampa Spin Valis. Slobodni su Autodijelovi Tokić.