Utorak, 27 Listopad 2020 13:21

Malonogometaši Autodijelova Tokić poraženi od MNK Brod u 5. kolu 2. HMNL - Istok

PLETERNICA - U 5. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok igrači MNK Autodijelovi Tokić poraženi su u petak, 23. listopada, u Sportskoj dvorani pleterničke Osnovne škole Fra Kaje Adžića, od MNK Brod (Slavonski Brod) rezultatom 3:4.

Tomislav Soldić doveo je požeški klub u vodstvo u 9. minuti pogotkom za 1:0, a izjednačio je Hrvoje Pleše u 16. minuti. Već minutu poslije vodstvo gostima donio je Tomislav Sedlo pogotkom za 1:2, a s tim rezultatom se i otišlo na odmor.

Za 2:2 zabio je Josip Banožić u 22. minuti. Karlo Baričević je u 23. minuti zabio za novo vodstvo Broda od 2:3. Najbolji strijelac "Tokića" Mirko Soldo je u 26. minuti zabio za 3:3 ali je pobjedu gostima pogotkom za konačnih 3:4 donio iskusni Alen Jelčić u 34. minuti.

Drugi požeško - slavonski županijski predstavnik Jakšić je uvjerljivo poražen na gostovanju u Vinkovcima od Aurelie rezultatom 7:0 (3:0). U ostalim susretima postignuti su sljedeći rezultati : Vinkovci - Futsal Olimpijac 8:0 i Brod 035 - Slatina 3:2. Slobodna je bila Mala Mljekara. Još se treba odigrati utakmica između Nove Gradiške i Našica koja je odgođena jer je nekoliko igrača Našica pozitivno na koronavirus.

Porazom od Broda, Autodijelovi Tokić su ispustili prvo mjesto koje su preuzeli Vinkovci sa 10 bodova dok "Tokići" imaju bod manje na drugom mjestu.

U 6. kolu, u subotu, 31. 10. s početkom u 20,45 sati Autodijelovi Tokić gostuju kod Futsal Olimpijca u Županji. U ostalim susretima tog kola sastaju se Slatina - Nova Gradiška, Jakšić - Brod 035, Brod - Aurelia i Mala Mljekara - Vinkovci. Slobodne su Našice.

Pročitano 681 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 27 Listopad 2020 14:29