Ponedjeljak, 25 Siječanj 2021 09:00

MNK Autodijelovi Tokić uvjerljivo poraženi na gostovanju kod Slatine u 14. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok

SLATINA - Igrači MNK Autodijelovi Tokić poraženi su jučer na gostovanju u Slatini od istoimenog domaćina rezultatom 8:3 (3:3) u 14. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok. "Tokići" su loše ušli u ovaj susret i nakon 13 minuta imali zaostatak od tri gola.

U 14. minuti Luka Šporčić je zabio za 3:1. U samoj završnici prvog dijela, vodeći strijelac lige Mirko Soldo je u 19. minuti zabio za 3:2, a u 20. minuti na 3:3 izjednačio je Matej Peharda. U drugom dijelu domaćin je postigao čak 5 pogodaka i došao do uvjerljive pobjede, a gosti nisu uspjeli postići pogodak kad su igrali bez vratara s igračem više u polju.

Tako je požeški klub nakon tri uzastopne gostujuće pobjede (Brod 035, Nova Gradiška, Našice) poražen, a u narednom, 15. kolu konačno će biti domaćin. U subotu, 30. siječnja 2021. s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc odigrat će se županijski drugoligaški futsal derbi između Autodijelova Tokić i Jakšića.

U prvom dijelu sezone, u 4. kolu, 19. 10. 2020. Jakšić je bio domaćin u Pleternici, a rezultat je bio 4:7 (3:3) za Autodijelove Tokić.

"Tokići" su trenutno na 3. mjestu sa 21 bodom (7 pobjeda, 6 poraza) dok je Jakšić deseti sa 12 bodova (3 pobjede, 3 remija, 6 poraza).

U ostalim rezultatima 14. kola postignuti su ovi rezultati :  Jakšić - Vinkovci 6:3 (strijelci za Jakšić : Marko Grbeš 2, Domagoj Kovačević, Ivan Jakešević, Maurizio Rezo i Luka Banić), Brod - Mala Mljekara 2:1, Našice - Aurelia 10:7. Utakmica između Nove Gradiške i Broda 035 odigrat će se večeras s početkom u 20,00 sati. Slobodan je bio Futsal Olimpijac.

U 15. kolu (30 i 31. 01.) sastaju se još Brod 035 - Našice, Aurelia - Slatina, Vinkovci - Brod i Mala Mljekara - Futsal Olimpijac. Slobodna je Nova Gradiška.

Pročitano 569 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 26 Siječanj 2021 08:22