Ponedjeljak, 08 Veljača 2021 13:25

Juniori MNK Autodijelovi Tokić uvjerljivo poraženi na gostovanju kod Aurelie u 7. kolu 2. HMNL - Istok

VINKOVCI - U subotu, 06. 02. 2021. juniori MNK Autodijelovi Tokić su u sklopu 7. kola 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok gostovali u Vinkovcima kod Aurelie.

Iako su bili znatno oslabljeni mladi Tokići su pružili dobar otpor u prvom dijelu nakon kojeg su gubili rezultatom 2:1 iako su igrali dobro i promašili nekoliko zicera.

U 22. minuti igrač gostiju Marko Mirosav je dobio crveni karton (Namjerno spriječavanje obećavajuće šanse za pogodak igranjem rukom), a domaći su prvo zabili kazneni udarac sa 6 metara pa minutu poslije s igračem više postigli još dva pogotka i otišli na nedostižnih 5:1.

Do izražaja je u nastavku došla i duža klupa Aurelie pa su Vinkovčani ostvarili uvjerljivu pobjedu rezultatom 8:2.

Pogotke za "Tokiće" koji je na ovo gostovanje išao sa samo 8 igrača postigli su Ronaldo Hodak i Domagoj Pojer.

Juniori požeškog kluba su trenutno na 7. mjestu sa 7 bodova (2 pobjede, 1 remi, 4 poraza), a u narednom, 8. kolu u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc gostuje MNK Brod (Slavonski Brod). Utakmica će se igrati u subotu, 13. 02. 2021. s početkom u 18,00 sati.

Pročitano 487 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 10 Veljača 2021 11:08