Ponedjeljak, 15 Veljača 2021 09:20

Autodijelovi Tokić odigrali neodlučeno s Futsal Olimpijcem (Županja) u 17. kolu 2. HMNL - Istok

POŽEGA - U 17. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok MNK Autodijelovi Tokić su ugostili MNK Futsal Olimpijac (Županja), a utakmica je završila neodlučeno 2:2 (1:0) što je prvi remi "Tokića" u ovoj sezoni.

Vodeći strijelac lige Mirko Soldo doveo je Tokiće u vodstvo u 13. minuti, a isti igrač je u 29. minuti povisio na 2:0. Bod gostima donijeli su Toni Jukić i Ivan Župarić golovima u 29. i 32. minuti.

Mirko Soldo je trenutno na 27 postignutih pogodaka. Autodijelovi Tokić su trenutno na 6. mjestu sa 22 boda (7 pobjeda, 1 remi, 8 poraza), a u 18. kolu požeški klub gostuje u Valpovu kod Male Mljekare.

Pročitano 623 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Veljača 2021 09:49