Utorak, 16 Veljača 2021 10:17

Juniori MNK Autodijelovi Tokić pobijedili MNK Brod u 8. kolu 2. HMNL - Istok

POŽEGA - Juniori MNK Autodijelovi Tokić u subotu, 13. veljače su u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc ugostili MNK Brod (Slavonski Brod) u 8. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok.

Gosti su poveli u 13. minuti pogotkom Marina Marijića, a već minutu poslije izjednačio je Anto Barić. Pogodak za konačnih 2:1 postigao je Josip Barišić u 26. minuti i tako donio pobjedu i sva tri boda svojim suigračima.

Juniori požeškog kluba su trenutno na 7. mjestu sa 10 bodova (3 pobjede, 1 remi, 4 poraza). U 9. kolu igrači voditelja Tomislava Banožića gostuju kod MNK Vinkovci (20. ili 21. 02.), a na svom parketu mladi "Tokići" će ponovno igrati za sva tjedna kada će u sklopu 10. kola u Požegi u županijskom derbiju ugostiti MNK Jakšić.

Pročitano 606 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 16 Veljača 2021 10:50