Utorak, 23 Veljača 2021 08:58

MNK Autodijelovi Tokić poraženi na gostovanju kod Male Mljekare u 18. kolu 2. HMNL - Istok

VALPOVO - Malonogometaši Autodijelova Tokić gostovali su jučer u Valpovu kod Male Mljekare u 18. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok. "Tokići" su poraženi rezultatom 7:4 (3:0).

Već nakon prvih 20 minuta domaćin je imao uvjerljivo vodstvo od 3:0, a tu razliku uspješno je održao i u nastavku susreta. Tri pogotka za požeški klub postigao je Mirko Soldo, a jedan je dodao Luka Šporčić.

Soldo je vodeći strijelac lige i trenutno je na 30 postignutih pogodaka, a drugi je Romeo Sušac (Aurelia) sa 5 pogodaka manje.

Autodijelovi Tokić su trenutno na 6. mjestu sa 22 boda (7 pobjeda, 1 remi, 9 poraza), a u narednom, 19. kolu će ugostiti Vinkovce koji su peti na ljestvici sa istim brojem bodova ali i dva odigrana susreta manje. Utakmica će se igrati u subotu, 27. veljače s početkom u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

U nedjelju, 21. veljače juniori MNK Autodijelovi Tokić su u sklopu 9. kola 2. HMNL - Istok gostovali u Vinkovcima gdje su od istoimenog domaćina uvjerljivo poraženi rezultatom 6:1 (5:0), a počasni pogodak postigao je Luka Samaržija.

Mladi Tokići su trenutno na 8. mjestu sa 10 bodova (3 pobjede, 1 remi, 5 poraza), a narednom, 10. kolu su domaćni Jakšiću koji je pretposljednji, dvanaesti i još nema niti boda iz sedam odigranih utakmica. Županijski juniorski derbi igrat će se u subotu, 27. veljače s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Pročitano 590 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 23 Veljača 2021 11:01