Utorak, 09 Ožujak 2021 08:50

Juniori MNK Autodijelovi Tokić poraženi na gostovanju kod Nove Gradiške u 11. kolu 2. HMNL - Istok

NOVA GRADIŠKA - Juniori MNK Autodijelovi Tokić su u subotu, 07. ožujka gostovali u Novoj Gradišci gdje su od istoimenog domaćina poraženi rezultatom 8:6 (6:3) u 11. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok.

Već u 11. minuti mladi "Tokići" su uvjerljivo gubili 6:0, a do poluvremena su uspjeli postići tri pogotka i smanjiti vodstvo domaćih. U nastavku su Požežani uspjeli samo malo ublažiti poraz za konačnih 8:6. Pogotke za Autodijelove Tokić postigli su Matej Belaj (3), Ronaldo Hodak (2) i Marko Mirosav.

Juniori požeškog kluba su kolo prije kraja sezone na 9. mjestu sa 10 bodova (3 pobjede, 1 remi, 6 poraza). U posljednjem, 13. kolu juniori MNK Autodijelovi Tokić će u subotu, 13. ožujka s početkom u 12,00 sati ugostiti MNK Futsal Sveti Patrik (Županja).

Pročitano 495 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 11 Ožujak 2021 09:17