Srijeda, 17 Ožujak 2021 08:00

Juniori MNK Autodijelovi Tokić uvjerljivo poraženi od Futsal Svetog Patrika u posljednjem, 13. kolu 2. HMNL - Istok

POŽEGA - Juniori MNK Autodijelovi Tokić su u subotu, 13. ožujka u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc odigrali utakmicu posljednjeg, 13. kola 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok. Mladi Tokići su na svom parketu uvjerljivo poraženi od MNK Futsal Sveti Patrik (Županja) rezultatom 3:15 (3:11).

Do 9 minute rezultat je bio 2:2 ali već do poluvremena gosti su stvorili veliku prednost od 8 golova, a u nastavku susreta to su i povećali na visokih 12 razlike. Pogotke za "Tokiće" na ovom susretu postigli su Patrick Pok, Josip Barišić i Matej Grbeš.

Juniori požeškog kluba sezonu su završili na 10. mjestu od 12 klubova, a osvojili su 10 bodova (3 pobjede, 1 remi, 7 poraza) uz gol razliku 50:70. Prvi strijelac kluba u ovom prvenstvu je Ronaldo Hodak koji je postigao 14 pogodaka.

Pročitano 863 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 17 Ožujak 2021 09:10