Srijeda, 13 Listopad 2021 10:32

MNK Autodijelovi Tokić poraženi od MNK Brod 035 u 1. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok

PLETERNICA - Malonogometaši Autodijelova Tokić jučer su u Sportskoj dvorani pleterničke Osnovne škole Fra Kaje Adžića protiv MNK Brod 035 (Slavonski Brod) odigrali susret 1. kola nove sezone 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok. Nakon zanimljive utakmice pobjeda je na kraju pristala gostima rezultatom 4:5 (1:4).

Već u 3. minuti iskusni kapetan gostiju Mario Petrović doveo je svoju momčad u vodstvo, a na 1:1 izjednačio je Luka Rotim u 7. minuti. U istoj minuti Krešimir Ferić postiže pogodak za 1:2, dvije minute poslije Matej Gačić povisuje prednost na 1:3. Marinko Kvesić je u 15. minuti zabio za 1:4 te se tim rezultatom otišlo na odmor.  "Tokići" su u drugom dijelu stigli na 3:4 s dva pogotka Luke Rotima u 28. i 33. minuti. Gosti su drugim pogotkom Mateja Gačića otišli na 3:5 u 35 minuti, a mladi Luka Samaržija postigao je u 37. minuti pogodak za konačnih 3:5.

Prije početka susreta delegat Franjo Jelčić je igračima MNK Brod 035 uručio pehar za osvojeni naslov prvaka 2. HMNL u sezoni 2020./2021. kao i trofej za fair play. Peharom je nagrađen igrač Autodijelova Tokić Mirko Soldo koji je sa 38 postignutih pogodaka bio najbolji strijelac lige u prošloj sezoni, a u kojoj je nastupao za dva kluba, Autodijelove Tokić i Brod 035.

Rezultati 1. kola : Autodijelovi Tokić - Brod 035 4:5, Našice - Jakšić 0:3 bb, Futsal Olimpijac - Aurelia 1:6, Nova Gradiška - Slatina 7:2, Brod - Vinkovci 6:5.

U 2. kolu Autodijelovi Tokić gostuju kod Slatine (nedjelja, 17. 10. u 19,30 sati). Ostali parovi su : Osijek Kelme - Brod, Mala Mljekara - Aurelia, Jakšić - Nova Gradiška, Brod 035 - Futsal Olimpijac i Vinkovci - Našice.

U 3. kolu na rasporedu je županijski futsal derbi Autodijelovi Tokić - Jakšić (23./24. listopada).

Pročitano 622 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 15 Listopad 2021 10:31