Ponedjeljak, 25 Listopad 2021 12:31

Autodijelovi Tokić poraženi od Jakšića u županijskom futsal derbiju 3. kola 2. HMNL - Istok

POŽEGA - U 3. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok na rasporedu je bio županijski futsal derbi između Autodijelova Tokić i Jakšića, a utakmica se igrala u subotu u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc. Prije dvadesetak dana Autodijelovi Tokić su rezultatom 10:7 svladali Jakšić u 1. kolu regionalnog kupa, a sada je požeški klub poražen od Jakšića rezultatom 3:5 (1:3).

Igrači Jakšića došli su u vodstvo već u 2. minuti pogotkom Matiasa Šulca, a na 1:1 izjednačio je Mirko Soldo u 3. minuti. Već u 6. minuti Matias Šulc je isključen zbog 2 žuta kartona, a Jakšić je izdržao dvije minute s igračem manje bez primljenog gola. U 12. minuti Marko Grbeš donosi novo vodstvo Jakšiću pogotkom za 1:2, a u 19. minuti Toni Barišić zabija za 1:3.

U 21. minuti Mislav Brnčić smanjio je na 2:3, ali Marko Grbeš svojim drugim pogotkom za 2:4 u 33. minuti vraća na dva gola razlike. Novu nadu "Tokićima" donio je Franko Marinović u 36. minuti pogotkom za 3:4. Konačnih 3:5 postavlja Ivan Brus pogotkom na praznu mrežu u 40. minuti jer su "Tokići" pokušali doći do izjednačenja igrajući bez vratara s igračem više u polju.

Odigrana su još dva susreta 3. kola. U Županji je Futsal Olimpijac poražen od Slatine rezultatom 3:8 dok je u Vinkovcima domaća Aurelia pobijedila Brod 035 rezultatom 3:1. Danas će se odigrati preostale dvije utakmice. U 20,00 sati sastaju se Nova Gradiška - Vinkovci, a od 20,45 Brod - Mala Mljekara. Slobodan je Osijek koji je trebao gostovati kod Našica koje su odustale od natjecanja.

U 4. kolu Autodijelovi Tokić gostuju kod Vinkovaca dok je Jakšić domaćin Futsal Olimpijcu (SD Tomislav Pirc, nedjelja, 31. 10. u 19,00 sati).

Pročitano 549 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 25 Listopad 2021 14:09