Srijeda, 10 Studeni 2021 08:53

Autodijelovi Tokić uvjerljivo poraženi od Osijeka u 5. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok

PLETERNICA - Odigrane se utakmice 5. kola 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok.

Osijek je na gostovanju kod Autodijelova Tokić ostvario uvjerljivu pobjedu, dok su Nova Gradiška i Brod podijelili bodove odigravši 4:4. Slatina je uzela sva tri boda na gostovanju kod Broda 035 u Slavonskom Brodu.

Nakon što su u subotu u prvom susretu 5. kola 2.HMNL-istok Futsal Olimpijac i Vinkovci podijelili bodove odigravši 6:6, u drugom susretu u je vinkovačka Aurelia nastavila svoj pobjednički niz savladavši Jakšić s uvjerljivih 10:1. Vinkovački U19-reprezentativci vratili su se s reprezentativnog okupljanja, a usprkos činjenici da su tijekom ovoga tjedna bili bez trenera Šoštara i četvorice reprezentativaca (R. Sušac, Kobašević, Josipović i Pest-Mundvajl) rutinski je ostvarena nova pobjeda. Dvostruki strijelac u pobjedi “žuto-crnih” bio je Matias Mijić, dok je hattrick postigao Petar Pedić.

Izuzetno uzbudljiv susret odigran je u Novoj Gradišci gdje je domaćin bio na rubu pobjede, da bi na koncu uzeo samo bod. Nakon 1:1 u prvom poluvremenu, u nastavku Nova Gradiška dolazi do prednosti 4:1, te se doimalo tada da će ostvariti novu pobjedu. No ipak, gosti su u završnici susreta s tri uzastopna zgoditka došli do 4:4.

Osijek je u Pleternici nadigrao Autodijelove Tokić zadržavši maksimalan bodovni učinak, te su se “bijelo-plavi” izjednačili na vrhu ljestvice s vinkovačkom Aureliom. Dvostruki strijelci za momčad Saše Voldina bili su Šalaj, Vilhelm i Čavar.

U posljednjem susretu 5. kola 2.HMNL-istok Slatina je slavila u Slavonskom Brodu porazivši Brod 035 rezultatom 5:7! Nakon ujednačenog prvog poluvremena, gosti su u nastavku slomili otpor domaćina i na koncu ostvarili veliku pobjedu. Pobjedom je Slatina došla na 3 boda do vodećeg dvojca. Brod 035 pak ove sezone po svemu sudeći nećemo gledati u borbi za sami vrh ljestvice.

U narednom, 6. kolu Autodijelovi Tokić gostuju kod Broda (ponedjeljak, 15. studenoga, u 20,45 sati) dok će Jakšić ugostiti Brod 035. U ostalim susretima sastaju se Osijek - Futsal Olimpijac, Vinkovci - Aurelia i Mala Mljekara - Slatina.

NOVA GRADIŠKA – BROD 4:4 (1:1)

STRIJELCI: 1:0 Marjanović (4′), 1:1 Kovačević (8′), 2:1 Batalo (24′), 3:1 Batalo (26′), 4:1 Mihić (29′), 4:2 Nižić (34′), 4:3 Baričević (38′), 4:4 Nižić (39′)

AUTODIJELOVI TOKIĆ – OSIJEK 1:9 (0:5)

STRIJELCI: 0:1 Pandurević (2′), 0:2 Šalaj (3′), 0:3 Gelo (4′), 0:4 Vilhelm (9′), 0:5 Šalaj (14′), 0:6 Šerić (30′), 0:7 Čavar (33′), 0:8 Čavar (34′), 0:9 Vilhelm (38′), 1:9 Hodak (40′)

BROD 035 – SLATINA 5:7 (2:3)

STRIJELCI: 1:0 Gačić (6′), 1:1 Šantić (9′), 1:2 Šantić (11′), 2:2 Marčetić (12′), 2:3 Prlić (18′), 2:4 Bihar (22′), 2:5 Rupčić (26′), 3:5 Marčetić (30′), 3:6 Bogati (34′), 3:7 Šantić (34′), 4:7 Padrić (38′), 5:7 Marčetić (39′)

AURELIA FUTSAL – JAKŠIĆ 10:1 (4:1)

STRIJELCI: 1:0 Mijić (6′), 2:0 Pedić (9′), 2:1 Kovačević (11′), 3:1 Pedić (16′), 4:1 Sušac (18′), 5:1 Mijić (21′), 6:1 Pedić (23′), 7:1 Bukna (32′), 8:1 Dragun (33′), 9:1 Pest-Mundvajl (37′), 10:1 Lončar (39′)