Utorak, 28 Prosinac 2021 10:54

Raspored utakmica 30. BMNT "Požega 2021" - Seniori i Veterani

POŽEGA - Jubilarni, 30. Božićni malonogometni turnir "Požega 2021" u kategoriji seniora i veterana održat će se od 28. 12. 2021. do 08. 01. 2022. i trajat će 10 natjecateljskih dana (zadnji turnir održan 2019. trajao je 13 natjecateljskih dana). 

U prvom krugu u seniorskom turniru odigrat će se 48 utakmica u skupini, a nakon toga 16 utakmica drugog kruga. U veteranskom turniru odigrat će se ukupno 20 utakmica, od toga 12 u skupini i 8 drugog kruga.

Turnir mladeži počet će u četvrtak, 30. prosinca (sutra je dvorana dopodne zauzeta zbog cijepljenja), a skupine i raspored bit će objavljeni danas ili najkasnije sutra prijepodne. Turnir mladeži završit će u nedjelju, 09. 01. 2022., a trajat će 9 natjecateljskih dana ( 2019 - 11 dana). 

 

30. BMNT «POŽEGA 2021» - RASPORED UTAKMICA – SENIORI I VETERANI

 

Utorak, 28. 12. 2021. – 1. dan (8 utakmica)

17,00 Kelvin – Caffe bar Alibi (Vet)

17,40 Autodijelovi Tokić – Stari Tehničar (Vet)

18,20 HVIDRA Požega – Wiener osiguranje (Vet)

19,00 Alabama – MNK Birtijca (Vet)

19,40 Caffe bar Rubikon – Moby dick Batrina (4)

20,20 Wiener osiguranje – Vallis Aurea (2)

21,00 NK Parasan – Caffe bar Rubikon (4)

21,40 Vallis Aurea – Autoškola Premium Požega (2)

 

Srijeda, 29. 12. 2021. – 2. dan (9 utakmica)

17,00 Caffe bar Vertigo – NK Požega juniori (6)

17,40 MNK Legacy – Autoservis Gile (7)

18,20 Caffe bar Avangard – NK Parasan (4)

19,00 DT Logistika - Autsajderi (3)

19,40 Duhovi Orahovica – Prvča PZ (8)

20,20 Vladorena Pizzeria Mama Mia – Svrake (1)

21,00 Caffe bar Samson – Mansarda d.o.o. (5)

21,40 Očna optika Abrić – Lim Montaža Buk (8)

22,20 NK Lipa - Caffe bar Samson (5)

 

Četvrtak, 30. 12. 2021. – 3. dan (10 utakmica)

16,20 Vallis Aurea – Autodijelovi Tokić (Vet)

17,00 HVIDRA Požega – Caffe bar kod Poštara (Vet)

17,40 Caffe bar Alibi – Moby dick Batrina (Vet)

18,20 Rampa Spin Valis – Alabama (Vet)

19,00 Autoservis Gile – Romke j.d.o.o. (7)

19,40 Cor Caffe bar Colosseum – MNK Autodijelovi Tokić II (1)

20,20 Vallis Aurea – MNK Pleternica Keramika Robi (2)

21,00 Cor Caffe bar Colosseum – Vladorena Pizzeria Mama Mia (1)

21,40 Pilana Janković Sibinj – Ares gradnja (6)

22,20 Svrake – Cor Caffe bar Colosseum (1)

 

Nedjelja, 02. 01. 2022. – 4. dan (15 utakmica)

13,00 MNK Birtijca – Rampa Spin Valis (Vet)

13,40 Stari Tehničar - Vallis Aurea (Vet)

14,20 Moby dick Batrina – Kelvin (Vet)

15,00 Lim Montaža Buk – Prvča PZ (8)

15,40 MNK Pleternica Keramika Robi – Wiener osiguranje (2)

16,20 Caffe bar Vertigo – Pilana Janković Sibinj (6)

17,00 MNK Redoksi – Romke j.d.o.o. (7)

17,40 Ares gradnja – Caffe bar Vertigo (6)

18,20 MNK Autodijelovi Tokić – OPG Vengert (3)

19,00 Caffe bar Samson – Elite Academy Ardor (5)

19,40 OPG Vengert – DT Logistika (3)

20,20 Elite Academy Ardor – NK Lipa (5)

21,00 Moby dick Batrina – NK Parasan (4)

21,40 Elite Academy Ardor – Mansarda gradnja d.o.o. (5)

22,20 MNK Autodijelovi Tokić II – Svrake (1)

 

Ponedjeljak, 03. 01. 2022. – 5. dan (10 utakmica)

16,20 Mansarda gradnja d.o.o. – NK Lipa (5)

17,00 Vladorena Pizzeria Mama Mia – MNK Autodijelovi Tokić II (1)

17,40 Autoškola Premium Požega – Wiener osiguranje (2)

18,20 Pilana Janković Sibinj – NK Požega juniori (6)

19,00 Očna optika Abrić – Duhovi Orahovica (8)

19,40 Caffe bar Rubikon – Caffe bar Avangard NG (4)

20,20 Duhovi Orahovica – Lim Montaža Buk (8)

21,00 Autoservis Gile – MNK Redoksi (7)

21,40 Autsajderi – MNK Autodijelovi Tokić (3)

22,20 MNK Redoksi – MNK Legacy (7)

 

Utorak, 04. 01. 2022. - 6. dan (11 utakmica)

15,40 NK Požega juniori - Ares gradnja (6)

16,20 Vet 1/4 (Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2) B

17,00 Vet 1/4 (Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4) C

17,40 Vet 1/4 (Drugi skupine 3– Prvi skupine 4) D

18,20 Vet 1/4 (Prvi skupine 1 - Drugi skupine 2) A

19,00 OPG Wengert – Autsajderi (3)

19,40 MNK Pleternica Keramika Robi – Autoškola Premium Požega (2)

20,20 MNK Autodijelovi Tokić – DT Logistika (3)

21,00 Moby dick Batrina – Caffe bar Avangard NG (4)

21,40 Prvča PZ – Očna optika Abrić (8)

22,20 Romke j.d.o.o. – MNK Legacy (7)

 

Srijeda, 05. 01. 2022. – 7. dan –Osmina finala (8 utakmica)

16,20 Prvi skupine 1 - Drugi skupine 2 (A)

17,10 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)

18,00 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

18,50 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

19,40 Prvi skupine 5 – Drugi skupine 6 (E)

20,30 Drugi skupine 5 – Prvi skupine 6 (F)

21,20 Prvi skupine 7 – Drugi skupine 8 (G)

22,10 Drugi skupine 7 – Prvi skupine 8 (H)

 

Četvrtak, 06. 01. 2022. – 8. dan – Četvrtfinale (6 utakmica)

18,00 Polufinale Veterani : A -C

18,40 Polufinale Veterani : B – D

19,20 A – C (1)

20,10 B – D (2)

21,00 E – G (3)

21,50 F – H (4)

 

Petak, 07. 01. 2022. – 9. dan – Polufinale (2 utakmice)

20,00 Polufinale 1 – 3

21,00 Polufinale 2 - 4

 

Subota 08. 01. 2022. – 10. dan – Finale (4 utakmice)

19,00 Utakmica za 3. mjesto – Veterani

19,40 Utakmica za 3. mjesto – Seniori

20,30 Finale – Veterani

21,10 Finale – Seniori

Pročitano 2798 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 03 Siječanj 2022 10:00