Srijeda, 29 Prosinac 2021 23:13

Caffe bar Samson s dvije pobjede otvorio 30. BMNT "Požega 2021"

POŽEGA - Drugog natjecateljskog dana odigrano je 9 utakmica u seniorskoj konkurenciji. Caffe bar Vertigo je s uvjerljivih 8:0 bio bolji od NK Požega juniora, a pogotke su postigli Matej Mitrović (2), Miroslav Lujić (2), Nikola Miholić (2) i Jurica Bešlić (2).

MNK Legacy je poražen od Autoservisa Gile rezultatom 1:3. Legacy je poveo pogotkom Marka Dijakovića u 11. minuti, a u drugom poluvremenu ekipa Autoservisa Gile je došla do preokreta golovima Dennya Martinovića u 16. te Andrije Lucovića u 21. i 28. minuti.

Caffe bar Avangard NG je s uvjerljivih 7:0 bio bolji od NK Parasan, a pogotke su postigli Vinko Medvedović (3), Joško Kotarski (2), Leonid Kerepčić i Lukas Pejić.

DT Logistika je pobijedila Autsajdere rezultatom 2:1. Andro Brkić je iz slobodnog udarca doveo DT Logistiku u vodstvo u 4. minuti, a na 1:1 izjednačio je Luka Andrijević u 10. minuti. Pobjedu DT Logistici donio je Nikola Đak pogotkom za 2:1 u 9. minuti.

Duhovi Orahovica pobijedili su Prvču PZ rezultatom 1:0, a pogodak odluke postigao je Marin Vratković u 26. minuti.

Vladorena Pizzeria Mama Mia je poražena rezultatom 1:4 od ekipe Svraka. Nikola Vasić doveo je Vladorenu u vodstvo u 10, minuti ali sve nakon toga bilo je u znaku Svraka koje su golovima Antonia Savića u 17. i 30., Hrvoja Franića u 19. i Stjepana Šimunovića u 22. minuti došle do pobjede.

Trostruki osvajač turnira, ekipa Caffe bara Samson u svoj pohod na četvrti naslov krenula je s dvije pobjede, a prvo su dobili Mansardu gradnju d.o.o. rezultatom 4:2. Za uvjerljivo vodstvo od 4:0 pogotke su postigli Tomislav Baltić u 3 i 22 te Valentino Podobnik u 13 i 24. minuti. Za Mansardu su poraz ublažili Anto Barić u 24. i Pavo Nikolić u 27. minuti.

Nakon toga C. B. Samson je s uvjerljivih 6:0 bio bolji od NK Lipa, a pogotke su postigli Mario Pavelić (2), Josip Zeba, Tomislav Baltić, Gabrijel Boban i Tomislav Žuljević.

Finalist posljednjeg turnira, ekipa Očne optike Abrić je s uvjerljivih 7:0 bila bolja Lim Montaže Buk, a strijelci su bili Marko Grbeš (3), Renato Nović, Alen Solina, Bruno Golić i Stipo Jakešević.

Trećeg natjecateljskog dana, u četvrtak, 30. prosinca od 16,20 do 23,00 sata odigrat će se ukupno 10 utakmica. Prvo će se odigrati četiri susreta 2. kola u kategoriji veterana, a nakon toga šest utakmica seniorskog turnira.

Dvostruki pobjednik ekipa Cor - Caffe bara Colosseum koja je osvojila posljednja dva turnira održana 2018. i 2019. godine odigrat će sutra sve tri utakmice u skupini i to protiv ekipa MNK Autodijelovi Tokić II, Vladorene Pizzerie Mama Mia i Svraka.

Nositelj skupine 2, ekipa Vallis Aurea odigrat će posljednju utakmicu skupine protiv podnositelja, ekipe MNK Pleternica Keramika Robi. U preostala dva susreta sastaju se Autoservis Gile - Romke j.d.o.o. i Pilana Janković Sibinj - Ares gradnja.

Turnir će se nakon dva dana stanke (31. 12. i 01. 01.) nastaviti u nedjelju, 02. 01. 2022. kada će se od 12,20 do 23,00 sata odigrati čak 16 utakmica (4 veteranske i 12 seniorskih).