Utorak, 04 Siječanj 2022 14:58

Odigrane utakmice 3. natjecateljskog dana Turnira mladeži 30. BMNT "Požega 2021"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je odigrano 12 utakmica 3. natjecateljskog dana Turnira mladeži 30. BMNT "Požega 2021".

Kod Kadeta u polufinale su se plasirale ekipe Žuje (pobjednik skupine 1.) i Restorana Marta (drugoplasirani skupine 1.) kao i ekipa Zadruga (pobjednik skupine 2.). Sutra (srijeda, 05. siječnja) će se odigrati i preostale dvije utakmice u skupini 3, a nakon toga će se u 12,00 sati na zapisničkom stolu ždrijebom odrediti polufinalni parovi s tim da ekipe iz skupine 1 ne mogu igrati međusobno.

Kod Starijih pionira u polufinale će se plasirati pobjednici skupina i drugoplasirana ekipe skupine 1. Ždrijeb polufinalnih parova bit će u četvrtak, 06. siječnja u 14,00 sati na zapisničkom stolu, a također se ekipe iz skupine 1 ne mogu sastati u polufinalu. 

U kategoriji Mlađih pionira u četvrtfinale će se plasirati dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine. Kod Početnika će se u četvrtfinale plasirati 5 pobjednika skupina, dvije drugoplasirane ekipe iz skupina 1. i 2. koje imaju po 4 ekipe i jedna najbolja drugoplasirana ekipa iz skupina po 3 ekipe. Ždrijeb četvrtfinalnih parova bit će u četvrtak, 06. siječnja u 16,30 sati na zapisničkom stolu. 

Kod Limača će se polufinale plasirati 3 pobjednika skupine i najbolja drugoplasirana ekipa. Ždrijeb polufinalnih parova bit će u petak, 07. siječnja u 11,30 sati na zapisničkom stolu, a ekipe koje su igralu zajedno u skupini ne mogu se sastati u polufinalu. 

Utakmice prvog kruga igraju se 2x12 minuta, a svi susreti drugog kruga igraju se 2x15 minuta. Ukupno će se na turniru mladeži kroz 8 natjecateljskih dana (30. 12. 2021. - 09. 01. 2022.) odigrati 92 utakmice (64 u skupinama i 28 utakmica 2. kruga).

 

30. BMNT "POŽEGA 2021" - TURNIR MLADEŽI - REZULTATI I RASPORED UTAKMICA

Utorak, 04. 01. 2022. – 3. dan – 12 utakmica

Stariji pioniri 

NK Slavonija 1 – NK Požega 6:0 (Filip Vidović 3, Petar Barišić, Luka Romić, Matej Maglica)

NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07 – NK Slavija 2  5:3 (Lovro Krmpotić 3, VIktor Jelavić, Lovro Matoš / Niko Podobnik, Ljudevit Kelemović, Petar Kvaternik) 

NK Požega - NK Kaptol 0:3 (Danijel Majstorović, Luka Kopjarević, Karlo Pranjić)

Kadeti 

VDB 63 – Žuja 1:3 (Gabrijel Dravec / Filip Bojić 3) 

NK Dinamo Vidovci Dervišaga – Zadruga 0:0

NK Požega – Restoran Marta 0:5 (Ivan Bezjak 2, Toni Barišić, Stjepan Kiš, Fran Marijanović)

Početnici 

NK Požega 1 – NK Slavonija 3 0:1 (Žarko Kristek) 

NK Kutjevo 1 – NK Slavonija 4  13:0 (Mihael Majstorović 9, Mihael Pavičić 3, Lukas Nenadić) 

NK Požega 2 - NK Kutjevo 2   5:1 (David Borovac 3, Marko Kajinić, Mirko Tomašević / Daniel Šarić) 

NK Slavonija 1 – NK Slavija 1 3:0 (Gabrijel Hrmić 2, Antun Jakobović) 

NK Slavonija 2 – Wiener osiguranje 5:1 (Jan Pandžić 2, Patrik Tomašević, Šimun Botički, Jan Špiranec / Jakov Kavicki)

NK Dinamo Rajsavac – NK Jakšić 2:2 (4:5p) (Adrijan Aleksić 2 / Luka Šojat 2) 

 

Srijeda, 05. 01. 2022. – 4. dan - 12 utakmica

9,30 NK Kutjevo 2 – NK Slavonija 1 (PO)

10,00 NK Slavonija 2 – NK Dinamo Rajsavac (PO)

10,30 Škola nogometa Batrina – NK Papuk (K)

11,00 NK Jakšić – Wiener osiguranjem (PO)

11,30 NK Kaptol – Škola nogometa Batrina (K)

12,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 08 – NK Slavonija 1 (SP)

12,30 NK Slavonija 2 – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07 (SP)

13,00 NK Slavija 1 – NK Požega 2 (PO)

13,30 NK Slavonija 3 – NK Slavija 1 (MP)

14,00 NK Slavija 2 – NK Slavonija 1 (MP)

14,30 NK Papuk – NK Požega (PO)

15,00 NK Mladost Pavlovci – NK Slavonija 2 (MP)

 

Četvrtak, 06. 01. 2022. – 5. dan – 16 utakmica

9,00 NK Slavonija 3 – NK Papuk (PO)

9,30 NK Kaptol – Škola nogometa Batrina (MP)

10,00 Škola nogometa Batrina – NK Kutjevo 1 (PO)

10,30 Škola nogometa Batrina – NK Slavonija 4 (MP)

11,00 NK Slavonija 4 – Škola nogometa Batrina (PO)

11,30 Škola nogometa Batrina – NK Slavija 1 (SP)

12,00 NK Slavonija 1 – Caffe bar Aloha NK FEŠK (L)

12,30 NK Mladost Pavlovci – Škola nogometa Batrina (SP)

13,00 Caffe bar Aloha NK FEŠK – NK Papuk (L)

13,30 NK Slavija 1 - NK Mladost Pavlovci (SP)

14,00 NK Hajduk Pakrac – NK Mladost Pavlovci (PO)

14,30 NK Hajduk Pakrac – NK Kutjevo (L)

15,00 NK Slavija 2 – NK Hajduk Pakrac (PO)

15,30 NK Slavonija 2 – NK Hajduk Pakrac (L)

16,00 NK Mladost Pavlovci - NK Slavija 2 (PO)

16,30 NK Požega – NK Mladost Pavlovci (MP)

 

Petak, 07. 01. 2022. – 6. dan - 13 utakmica

9,00 NK Papuk – NK Slavonija 1 (L)

9,30 Požega – NK Jakšić (L)

10,00 Škola nogometa Batrina – NK Požega (L)

10,30 NK Kutjevo – NK Slavonija 2 (L)

11,00 NK Jakšić – Škola nogometa Batrina (L)

Četvrtfinale Mlađi pioniri

11,40 Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2 (A)

12,20 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)

13,00 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

13,40 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

Četvrtfinale Početnici

14,20

15,00

15,40

16,20

 

Subota, 08. 01. 2022. – 7. dan – Polufinale – 10 utakmica

9,00 Kadeti

9,40 Kadeti

10,20 Stariji pioniri

11,00 Stariji pioniri

11,40 Mlađi pioniri A - C

12,00 Mlađi pioniri B - D

12,40 Početnici

13,20 Početnici

14,00 Limači

14,40 Limači

 

Nedjelja, 09. 01. 2022. – 8. dan - Finale - 10 utakmica

9,30 Utakmica za 3. mjesto Kadeti

10,15 Finale Kadeti

11,00 Utakmica za 3. mjesto Stariji pioniri

11,45 Finale Stariji pioniri

12,30 Utakmica za 3. mjesto Mlađi pioniri

13,15 Finale Mlađi pioniri

14,00 Utakmica za 3. mjesto Početnici

14,45 Finale Početnici

15,30 Utakmica za 3. mjesto Limači

16,15 Finale Limači

Pročitano 789 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 04 Siječanj 2022 20:51