Subota, 08 Siječanj 2022 18:01

Poredak strijelaca Turnira mladeži 30. BMNT "Požega 2021"

POŽEGA - Na Turniru mladeži 30. BMNT "Požega 2021" tijekom 7. natjecateljskih dana odigrano je 82 utakmice u 5 kategorija. U nedjelju, 09. siječnja od 9,30 do 17,00 sati odigrat će se posljednjih 10 utakmica  odnosno 5 susreta za 3. mjesto i 5 finala.

Vodeći strijelac kod kadeta je Filip Bojić (Žuja) sa 7 pogodaka. U starijim pionirima Matej Maglica (NK Slavonija 1) je zabio 5 pogodaka.

U kateogoriji mlađih pionira na prvom mjestu su dva igrača Škole nogometa Batrina koji su zabili svaki po 8 pogodaka, a to su Luka Bošković i Mihael Mihaljević. 

Igrač NK Kutjevo Mihael Majstorović vodeći je strijelac u dvije kategorije. Kod početnika je zabio 14 pogodaka dok je 10 pogodaka zabio u limačima gdje po svom godištu i pripada. 

 

30. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR «POŽEGA 2021» - POREDAK STRIJELACA - TURNIR MLADEŽI

 

KADETI 

7

Filip Bojić (Žuja)

4

Leon Kaurin (Zadruga)

3

Dominik Pavlović (Škola nogometna Batrina), Toni Barišić (Restoran Marta)

2

Ivan Bezjak, Stjepan Kiš, Mateo Širac (Restoran Marta), Kristijan Tomić (NK Požega), Luka Andrijević (NK Kaptol), Antonio Mladinović (Škola nogometa Batrina)

1

Ivan Lončarević, Fran Marijanović, Luka Martić (Restoran Marta), Davor Banović, Marin Sesar (Žuja), Luka Gatjal, Filip Pavlović, Gabrijel Dravec (VDB 63), Kristijan Tomić (NK Požega), Marko Tajs (Zadruga), Borna Knezović (MNK Autodijelovi Tokić), Antun Kovačević (MNK Autodijelovi Tokić ), Luka Fahr ( NK Dinamo Vidovci Dervišaga), Leon Bošković, Jakov Ivančan (Škola nogometa Batrina), Filip Abramović (NK Papuk)

 

STARIJI PIONIRI 

5

Matej Maglica (NK Slavonija 1)

4

Lovro Krmpotić (NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07)

3

Filip Vidović (NK Slavonija 1), Dominik Pavlović (Škola nogometa Batrina)

2

Luka Fuček (NK Požega), Luka Romić, Matej Maglica (NK Slavonija 1), Karlo Pranjić (NK Kaptol), Lovro Matoš, Viktor Jelavić (NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07)

1

Marko Drakšić, Matej Škvorc (NK Dinamo Vidovci Dervišaga 08), Petar Barišić, Marin Kaprel (NK Slavonija 1), Danijel Majstorović, Luka Kopjarević, Juraj Petrušić (NK Kaptol), Rikard Renka (NK Slavija 2), Rafael Lubar (NK Slavonija 2), Robert Tomanović (NK Kaptol), Filip Kasapić (NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07), Niko Podobnik, Ljudevit Kelemović, Petar Kvaternik (NK Slavija 2), Domagoj Mesić (NK Slavonija 2), Leon Valešić, Dominik Blažević (NK Mladost Pavlovci), Lovro Granić (NK Slavija 1), Luka Stanišić, Marko Belobrajdić (Škola nogometa Batrina)

 

MLAĐI PIONIRI 

8

Luka Bošković, Mihael Mihaljević (Škola nogometa Batrina)

7

Jakov Matoković (NK Kaptol)

6

Eduardo Blažević, Lovro Černušak, Josip Gašparović (NK Slavonija 1

5

Ante Pavičić (NK Slavonija)

4

Rafael Bešlić, (NK Slavonija 1), Niko Butorac (NK Slavija 1), Lukas Juranović (NK Kaptol),

3

Filip Jugović (NK Slavija 1)

2

Ivo Barić, Jan Paukner (Škola nogometa Batrina), Patrik Knežević (NK Mladost Pavlovci), Lovro Klarić (Škola nogometa Batrina), Leon Franjetić (NK Požega)

1

Patrik Čakalić (NK Slavonija 2), Fran Papoušek, Ivano Zelembaba, Mihael Orešković (NK Požega), David Starčević (NK Dinamo Vidovci Dervišaga), Antonio Manović, Emanuel Majstorović, Marko Hudy (NK Kaptol), Ivan Barić, Luka Komušanac (NK Slavonija 1), David Jozić, Karlo Šarić (NK Slavija 1), Ivan Bošnjak (NK Slavonija 2), Marko Belobrajdić, Luka Grozdanović, Lovro Maričević (Škola nogometa Batrina), Josip (Delač (NK Mladost Pavlovci)

 

POČETNICI 

14

Mihael Majstorović (NK Kutjevo 1)

8

Petar Kalem (NK Papuk Velika), Gabrijel Hrmić (NK Slavonija 1), Mihael Pavičić (NK Kutjevo 1)

6

Erik Rek (NK Hajduk Pakrac), Patrik Zima (NK Slavonija 1), Lukas Nenadić (NK Kutjevo 1)

4

David Borovac (NK Požega 2)

3

Vito Vukušić (NK Slavonija 1), Patrik Tomašević , Jan Pandžić, Valentin Čolić (NK Slavonija 2), Luka Šojat (NK Jakšić), Jakov Kupicki (Wiener osiguranje), Mihael Podgoranjak (Škola nogometa Batrina), Stjepan Pavlović (NK Papuk Velika)

2

David Aleksić , Adrijan Aleksić (NK Dinamo Rajsavac), Jan Pandžić (NK Slavonija 2), Borna Šipoš, Antun Jakobović, Emanuel Đaković (NK Slavonija 1), Marko Jelušić (NK Jakšić), Ante Arambašić (NK Slavonija 3), Filip Kresovljak (NK Slavija 1), Petar Kratki, Petar Malivuk, Roko Kokalović (NK Hajduk Pakrac), Patrik Begić (NK Mladost Pavlovci)

1

Noa Akmačić (NK Slavonija 1), Luka Peić, Benjamin Kovačević, Rafael Crnjac, Josip Hodulak (NK Slavija 1), Alen Kir (NK Jakšić), Adrijan Aleksić, Manuel Blašković (NK Dinamo Rajsavac), Žarko Kristek (NK Požega 1), Lukas Nenadić, Šimun Bošnjak (NK Kutjevo 1), Daniel Šarić (NK Kutjevo 2), Marko Kajinić, Mirko Tomašević, Emanuel Hrmić (NK Požega 2), Šimun Botički, Jan Špiranec (NK Slavonija 2), Luka Šutić, Noa Bardač (Wiener osiguranje), Ivano Vinković (NK Slavonija 4), Vidan Mišćević, Leon Grgić (NK Mladost Pavlovci), Ante Bahnik (NK Hajduk Pakrac)

 

LIMAČI 

10

Mihael Majstorović (NK Kutjevo)

9

Mihael Pavičić (NK Kutjevo)

6

Jan Popčević (Škola nogometa Batrina)

4

Ante Teskač, Borna Buturac (NK Slavonija 1)

3

Ante Zlomislić (NK Papuk Velika), Pavao Patrik Šekelja (NK Požega), Niko Kašić (Škola nogometa Batrina), Iskon Paulić (NK Slavonija 1)

2

Gabrijel Iličić (NK Papuk Velika), Ivor Butlar, Luka Leo Anić (NK Hajduk Pakrac), Mato Barić, Leon Jurčević (NK Požega), Lovro Kaurinović, Šimun Pavlović, Matej Mihaljević (Škola nogometa Batrina)

1

Sebastijan Egić, Toni Rajter (Caffe bar Aloha NK FEŠK), Fran Bošnjak, Ivan Brblić (NK Kutjevo, Noa Butlar (NK Hajduk Pakrac), Leon Leskovar, Ivan Sigurnjak, Josip Ćorluka (NK Požega), Izak Hel (NK Slavonija 2), Mateo Kir (NK Jakšić), Luka Crnoja (Škola nogometa Batrina), David Čakalić (NK Slavonija)

Pročitano 569 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 08 Siječanj 2022 18:19