Subota, 08 Siječanj 2022 17:01

Odigrane polufinalne utakmice svih kategorija Turnira mladeži 30. BMNT "Požega 2021"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas u sklopu 7. natjecateljskog dana od 9,00 do 16,00 sati odigrano svih 10 polufinalnih utakmica Turnira mladeži 30. BMNT "Požega 2021".

Posljednji dan turnira je sutra (nedjelja, 09. siječnja) kada će se od 9,30 do 17,00 sati odigrati 10 utakmica završnice, odnosno 5 susreta za 3. mjesto i 5 finala.

Najbolji pojedinac polufinalnog dana je svakako mladi igrač Nogometnog kluba Kutjevo Mihael Majstorović (2013 godište) koji je u polufinalnim pobjedama svojih ekipa ukupno ugradio 7 pogodaka, od toga hat - trick u starijoj kategoriji početnika (2011. i mlađi) u pobjedi protiv Papuka te čak četiri u pobjedi protiv Požege u svojoj kategoriji limača (2013. i mlađi). 

 

REZULTATI I RASPORED UTAKMICA – TURNIR MLADEŽI

Subota, 08. 01. 2022. – 7. dan – Polufinale – 10 utakmica

Kadeti

Restoran Marta - Zadruga 4:1 (Mateo Širac 2, Toni Barišić, Luka Martić / Leon Kaurin) 

Škola nogometa Batrina - Žuja 2:0 (Antonio Mladinović 2) 

Stariji pioniri

NK Slavonija 1 – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07  0:3 (Filip Kasapić, Lovro Matoš, Viktor Jelavić) 

Škola nogometa Batrina – NK Kaptol 2:0 (Marko Belobrajdić, Dominik Pavlović) 

Mlađi pioniri

NK Slavonija 1 – NK Kaptol 8:1 (Josip Gašparović 2, Ante Pavičić 2, Ivo Barić, Eduardo Blažević, Jan Paukner, Lovro Černušak / Lukas Juranović) 

NK Slavija 1 – Škola nogometa Batrina 0:4 (Luka Bošković 3, Mihael Mihaljević) 

Početnici

NK Papuk Velika – NK Kutjevo 1:5 (Stjepan Pavlović / Mihael Majstorović 3, Mihael Pavičić, Šimun Bošnjak) 

NK Slavonija 1 - NK Slavonija 2  1:0 (Gabrijel Hrmić) 

Limači

NK Kutjevo – NK Požega  7:4 (Mihael Majstorović 4, Mihael Pavičić 2, Fran Bošnjak / Pavao Patrik Šekelja 2, Josip Ćorluka, Leon Jurčević)

NK Slavonija 1 – Škola nogometa Batrina 8:1 (Iskon Paulić 3, Borna Buturac 2, Ante Teskač 2, David Čakalić / Jan Popčević)

 

Nedjelja, 09. 01. 2022. – 8. dan - Finale - 10 utakmica

Kadeti 

9,30 Utakmica za 3. mjesto : Zadruga : Žuja

10,15 Finale : Restoran Marta – Škola nogometa Batrina

Stariji pioniri 

11,00 Utakmica za 3. mjesto : NK Slavonija 1 – NK Kaptol

11,45 Finale : NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07 - Škola nogometa Batrina 

Mlađi pioniri 

12,30 Utakmica za 3. mjesto : NK Kaptol – NK Slavija 1

13,15 Finale : NK Slavonija 1 – Škola nogometa Batrina

Početnici 

14,00 Utakmica za 3. mjesto : NK Papuk Velika – NK Slavonija 2

14,45 Finale : NK Kutjevo – NK Slavonija 1

Limači 

15,30 Utakmica za 3. mjesto : NK Požega – Škola nogometa Batrina

16,15 : NK Kutjevo – NK Slavonija 1

Pročitano 196 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 08 Siječanj 2022 17:32