Subota, 08 Siječanj 2022 23:09

Ekipa Wiener osiguranja osvojila naslov pobjednika veteranskog 30. BMNT "Požega 2021"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc večeras je odigrana završnica veteranskog 30. BMNT "Požega 2021".

U susretu za 3. mjesto ekipa Caffe bara Alibi je na poluvremenu imala vodstvo od 2:0 ali je MNK Birtijca u drugom dijelu, od 19. do 25. minute napravila veliki preokret i došla u vodstvo od 2:4, a u junaka se prometnuo Milan Adžić koji je postigao tri pogotka. Alibi je do kraja uspio samo smanjiti na 3:4. Pehare za 3. i 4. mjesto ispred organizatora Požeškog športskog saveza uručio je predsjednik Nino Abramović.

U finalu su se sastale ekipe Wiener osiguranja i Alabame. Mario Ergotić je u 4. minuti zabio za vodstvo Wienera, a Krešo Poleti je izjednačio u 22. minuti. Za 2:1 zabio je Domagoj Vukšić u 27. minuti, a pobjedu je potvrdio u 30. minuti Tomislav Renka. Ovo je ekipi Wiener osiguranja prvi naslov pobjednika veteranskog turnira, a pehar za prvo mjesto primio je njihov voditelj Goran Blagojević.

Za najboljeg vratara proglašen je Dario Pažin (Alabama), najbolji strijelac je Dalibor Žafaranić (Caffe bar Alibi) s 11 pogodaka dok je za najboljeg igrača izabran Mario Ergotić (Wiener osiguranje). Pehare finalistima za 1 i 2. mjesto kao i trofeje najboljim pojedincima uručio je zamjenik gradonačelnika, dr. sc. Borislav Miličević.

30. BOŽIĆNI MALONOGMETNI TURNIR „POŽEGA 2021“

Završna večer – Veterani, subota, 08. 01. 2022.

Utakmica za 3. mjesto

Caffe bar Alibi – MNK Birtijca 3:4 (2:0)

Požega - SD Tomislav Pirc, gledatelja :600. Suci : Slaven Stojanoivć, Danijel Rađenović

Strijelci : 1:0 Nikola Miholić (10), Dalibor Žafaranić (11), 2:1 ivan Krištofek (19), 2:2 Milan Adžić (20), 2:3 Milan Adžić (21), 2:4 Milan Adžić (25), 3:4 Dalibor Žafaranić (29)

Caffe bar Alibi – Hrvoje Rukelj, Jurica Bešlić, Dalibor Žafaranić, Nikola Miholić, Goran Bošnjak, Sebastijan Kalnak, Tomislav Vukoja, Miroslav Lujić

MNK Birtijca – Ivan Gazilj, Ivan Krištofek, Dalibor Vukas, Milan Adžić, Željko Parubek, Đuro Katić, Ivica Vukšić

Finale

Wiener osiguranje – Alabama 3:1 (1:0)

Požega - SD Tomislav Pirc, gledatelja 900. Suci : Slaven Stojanović, Oliver Zec

Strijelci : 1:0 Mario Ergotić (13), 1:1 Krešo Poleti (22), 2:1 Domagoj Vukšić (27), 3:1 Tomislav Renka (30)

Wiener osiguranje –Robert Vidakušić, Domagoj Ivanagić, Mario Ergotić, Dalibor Bardač, Tomislav Renka, Igor Bošnjak, Ivica Borevac, Kristijan Lovrić, Domagoj Vukšić, Ivan Abramović

Alabama – Dario Pažin, Ninoslav Parmaković, Mile Pavelić, Krešimir Brkić, Krešo Poleti, Darko Pandžić, Dinko Šulc, Miro Raguž, Branko Sadilek, Zoran Bošnjaković

(Foto : sportalo.hr)

Pročitano 1142 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 09 Siječanj 2022 08:59