Ponedjeljak, 10 Siječanj 2022 06:04

Stariji pioniri NK Dinamo Vidovci osvojili naslov pobjednika 30. BMNT "Požega 2021"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer je tijekom 8. natjecateljskog dana održana završnica Turnira mladeži koji se igrao u sklopu 30. Božićnog malonometnog turnira "Požega 2021".

U kategoriji starijih pionira natjecalo se 10 ekipa, a u finalu su se sastali Škola nogometa Batrina i NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07. U 3. minuti Lovro Krmpotić zabio je za 0:1, a izjednačio je Marko Belobrajdić u 11. minuti. Vodstvo Batrini donio je Luka Stanišić u 23. minuti. Vidovčani su izjednačenje izborili iz kaznenog udarca s 10 metara kojeg je u 28. minuti realizirao Filip Kasapić.

Nakon izvođenja penala pobjeda je ukupnim rezultatom 4:5 pripala ekipi Dinama za koji su igrali Lovro Krnjić, Ivan Begović, Filip Petrović, Filip Kasapić, Lovro Matoš, Lovro Krmpotić, Emanuel Ilić, Viktor Jelavić i Domagoj Dudić. Vodili su ih treneri Krunoslav Podoljak i Krunoslav Pranjić.

U susretu za 3. mjesto NK Kaptol je pobijedio ekipu NK Slavonije 1 rezultatom 2:1 (0:0).

Najbolji pojedinci turnira dolaze iz pobjedničke ekipe Dinama i sva tri se zovu Lovro. Najbolji strijelac turnira je Lovro Krmpotić s 5 pogodaka, za najboljeg vratara izabran je Lovro Krnjić dok je za najboljeg igrača proglašen Lovro Matoš.

Pehare i medalje svim ekipama kao i trofeje najboljim pojedincima ispred organizatora Požeškog športskog saveza uručio je glavni tajnik Željko Mitrović.

Nedjelja, 09. 01. 2022. – 8. dan - Finale -Stariji pioniri

Utakmica za 3. mjesto :

NK Slavonija 1 – NK Kaptol 1:2 (Luka Romić / Karlo Pranjić, Luka Kopjarević)

Finale :

NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07 - Škola nogometa Batrina 2:2 (4:5p) (Marko Belobrajdić, Luka Stanišić / Lovro Krmpotić, Filip Kasapić)

Pročitano 891 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 10 Siječanj 2022 07:04