Ponedjeljak, 10 Siječanj 2022 06:14

Mlađi pioniri NK Slavonija osvojili naslov pobjednika 30. BMNT "Požega 2021"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer je tijekom 8. natjecateljskog dana održana završnica Turnira mladeži koji se igrao u sklopu 30. Božićnog malonometnog turnira "Požega 2021".

U kategoriji mlađih pionira natjecalo se 11 ekipa, a u finalu su se sastali NK Slavonija 1 i Škola nogometa Batrina. Povela je Slavonija u 2. minuti preko Eudarda Blaževića, a na 1:1 izjednačio je Mihael Mihaljević u 11. minuti. U drugom dijelu nije bilo pogodaka, a nakon boljeg izvođenja penala pobjeda je pripala Slavoniji ukupnim rezultatom 3:2. Vratar Slavonije Tomislav Vlastnik obranio je dva penala.

Za Slavoniju su prvo mjesto osvojilli Tomislav Vlastnik, Ivo Barić, Gabrijel Kopilaš, Luka Komušanac, Stjepan Špiranac, Lovro Černušak, Josip Gašparović, Ante Pavičić, Jan Paukner, Eduardo Blažević, Rafael Bešlić i Ivan Barić. Vodio ih je trener Goran Jurković.

U susretu za 3. mjesto NK Kaptol je bio bolji od ekipe NK Slavija 1 rezultatom 3:2 (1:1)

Najbolji strijelac turnira je Mihael Mihaljević (ŠN Batrina) sa 9 pogodaka, za najboljeg vratara izabran je Tomislav Vlastnik (NK Slavonija 1) dok je za najboljeg igrača proglašen Ante Pavičić (NK Slavonija 1)

Pehare i medalje svim ekipama kao i trofeje najboljim pojedincima ispred organizatora Požeškog športskog saveza uručio je član Izvršnog odbora Dinko Zima.

Nedjelja, 09. 01. 2022. – 8. dan - Finale

Utakmica za 3. mjesto :

NK Kaptol – NK Slavija 1 3:2 (Jakov Matoković 2, Lukas Juranović / Sven Markota, Niko Buturac)

Finale :

NK Slavonija 1 – Škola nogometa Batrina 1:1 (3:2p) (Eduardo Blažević / Mihael Mihaljević)

Pročitano 978 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 13 Siječanj 2022 22:43